Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

18 a 40

IgorDS

podla mna by to nemohlo fungovat. Ved to by mohol byt kludne jej otec. Navyse 40 rocny ak este "vladze" tak onedlho uz mu nepomoze ani svatena voda :D

rhea

ja nechapem, ako moze 18ku pritahovat 40tnik ak odmyslime peniaze a kaleraby do hlavy... ved najkrajsie je svieze mlade, zajacikovske telicko:) (20-28 rokov)..starych si uzije este dost..

doubledog

ja si to teda neviem ani predstavit
taka 18tka, to je len taky polotovar zeny, co s nou moze 40tnik robit?
to by musela byt fakt skusena a sikovna v posteli, a to zas take mlade baby moc nie su.

Agnes998

No a k teme, vacsinou to nefunguje, zrely muz je uz niekde uplne inde ako 18 rocna, maju ine zaujmy, nemaju sa o com porozpravat. Ak by ju bral len ako milenku, ku ktorej si obcas odskoci, tak to moze fungovat roky. Ale klasicky vztah aj ked si nejaky takyto dvaja vytvoria vacsinou nema velmi dlhe trvanie. Vynimka moze byt, ked je muz na urovni tej osemnastky, ked je proste tak trocha zaostaly. Ale aj tam to vekom zacne skripat, on ostane zaostaly uz navzdy kdezto ona sa bude vyvijat, rast, dospievat a dostane sa na uplne inu uroven ako na ktorej spolu zacinali

Agnes998

Pomylila som sa, jeho priatelka ma 21 ale ten 48 rocny vekovy rozdiel plati. To iny Cech Ondrej Sokol co ma 41 ma 17tku priatelku (dceru jeho spoluziacky). Jeho vlastna dcera ma 12 a za take 3 roky si bude hladat priatelku medzi jej spoluziackami

Agnes998

lilyanka: ako s vlastnym otcom, a to si predstav, ze Petr Habka ma milenku ci priatelku mladsiu o 48 rokov, ona ma 17 a jej vlastny dedko je mladsi ako Habka! To su uz ine chore vztahy! Ta dievcina by na seba zrejme nechala vyskocit aj kona keby jej za to dobre zaplatili, nestiti sa nicoho

podobny

normalny 40-rocny chlap si nehlada 18 rocnu partnerku. a vseobecne si myslim, ze normalni muzi si hladaju vekovo primerane partnerky, s vekovym rozdielom najviac tak 5-10 rokov hore/dole.

Maoam

a mozno ma komplexy a nie je velmi obdareny a dufa, ze ona este moc nema s kym porovnavat :DD

inak mi to zavana uchylkou, ak mam byt uprimna, v duchu by si asi rad zacal s 15-rocnou, ale kvoli zakonu vezme 18tku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

18 a 40 - Fórum - ZDRAVIE.sk