ako nebezpecne su cisty?

majushka

ahojte ja mam cysty a nic mi s tym nerobia...zrejme koli nim mi byva kazdy mesiac zle ked mam menstruaciu cely den prelezim v posteli s krcami a zvraciam..=( myslite ze by mi operacia pomohla?

jingjang

Ahoj mám podobný problém na preventívnej prehliadke pri sone mi našla doktorka cystu na ľavom vaječníku má 6x6 cm doteraz som nemala nijaké bolesti a ani ťažkosti nebrala mi krv a ani mi nedala lieky ale pichali mi také hnusné štipľavé injekcie a to mi nepomohlo ale tak rozdráždilo a teraz mám stále bolesti o necelé dva týždne ma čaká operácia tak som zvedavá ako to dopadne ale dúfam že budem mať potom už pokoj.

gabino

Ja som bola v pondelok na preventívke,našiel mi tam 1,5 centimetrovu.Krv mi nebral,žiadne tabletky,ked budem mať nejaké bolesti nach sa ukážem.Krčok maternice mám čistu,je to na ľavom vaječníku.Tvrdí že s menštruáciou to zmizne.Neviem.Je mi to čudné že krvné vyšetrenie nerobil.

cs

marselita - moj syn mal kostnu cystu a pred 3 mesiacmi sa musel podrobit operacii. ak chces, posli mi svoj mail a mozme si popisat. na nete som tiez toho vela nevedela najst.

1952

Mám korticalnu cistu nad lavou ladvinou v priemere 2cm asi 2,5 roka je možné ju liečiť jodom.Alebo mi viete poradiť niečo lepšie.

marselita

ahojte aj ja mam kostnu cystu na stehennej kosti tesne ned kolenom je to 3,5cm krat 2cm na nete som aj o tom nieco hladala poslali ma na operaciu ale kedze sa jej bojim tak som ju odmietla..ale neviemn co mam teraz v septembri ci ju mam znova odmietnut neviete niekto niečo o kostnej ciste respaktive stranku na ktorej by som to našla mocky dakujem marcela

patuuula

No ja tieto problemy tiez nemam ale mojej kamoške našli cystu na maternici. Chcela by som vediet co to je ci ju to može nejako ohrozyt pretože už dlhší čas nechodí vonku a bojuje z velkími bolestami. Može mi niekto napísať čo to je ? Ďakujem.

mimka84

Lollinka aj mne našli cystu na ľavom vaječníku po dosť dlhej dobe, dva týždne som bola vo veľkých krčových bolestiach. Robili mi laparoskopiu a už mám po problémoch. Pred dvoma dňami som prišla z nemocnice a som rada, že som to podstúpila. Nie je to nič hrozné a vyriešilo to môj problém, pre ktorý som bola 2 týždne ako bez života. Neviem, či cystu vyliečiš len tabletkami, pokiaľ nemáš zápal v krvi prejavený, alebo ti nie je až tak zle, preto asi si doktor myslí, že sa vyplaví. To povedali aj mne. že do 2 či 3 cm sa cysta nepovažuje ako nález a bežne sa s menštruačnou krvou vyplaví, lenže mna to bolelo hrozne a už sa to nedalo vydržať. Pokiaľ máš všetko ok ako ja, sono aj krv, ono som si pripadala v nemocnici, že snád si vymýšľam. ale ked ma otvorili zistili mi endometriozu v začiatku, našli mi dve ložiská ktoré vypálili a cystu vybrali. čakám na výsledky z hystologie či z čoho a domka teraz oddychujem. prajem ti nech to čoskoro vyriešiš, lebo viem, aké to je nepríjemné tá bolest. drž sa

valleria

Ahoj mne zistily cistu 3cm, no ale doktorka mi neurobyla ani ziadne vysetrenia ani testy, a predpisala mi antiku ze ked ju budem uzivat tak to zmizne, co je natom pravdy. Dik.