Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravne chudnutie ... ?

Príspevok v téme: Spravne chudnutie ... ?
l3nka

Zdravim, mam 17 rokov a zacala som chudnut, pretoze som vazne nespokojna so svojou postavou. Mam cca 170cm a 65kg, myslim ze sa to neda nazvat ze som tucna, ale tuk sa mi uklada hlavne do spodneho brucha, trosku do bokov a do stehien. Prave z tychto partii by som chcela zhodit. Z tych noh ani nie az tak ako z brucha... velmi tuzim po plochom brusku a pevnych nohach... no kedze som nikdy predtym necvicila ani nijako nedietovala, chcela by som sa poradit. Zacala som behat, po niekolkych behaniach citim ze mam lepsiu vydrz, je to fajn vyhovuje mi to.. beham tak 4x tyzdenne nejakych 30-40minut. Vacsinou si po behani este dam nejaku kratsiu zostavu cvikou na brucho a stehna/zadok, najdem si nejake video na nete a podla toho cvicim.. Je to takto spravne? Mozem cvicit aj pred alebo po behani, alebo skor jeden den len behat a dalsi iba cvicit? Ide ten beh a posilnovanie vobec dokopy ked chcem schudnut? Co sa tyka stravy, tu statocne dodrziavam, snazim sa jest tak 5x krat denne a stravujem sa zdravsie... vopred dakujem za rady :)

Martina752

Môj recept na chudnutie bez námahy je čaj Matcha. Pijem ho už cca rok a problémy s váhou nemám :) tiež objednávam z matchatea.sk :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spravne chudnutie ... ? - Fórum - ZDRAVIE.sk