Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

barboraF

all
Ja ziiiiram,nestiham sa cudovat. To uz v tejto spolocmosti nevie nikto jednat na rovinu? Neni si spokojna? Tak to s nim ries,to ze si naratis druheho nic nevyriesi...Ked som tu citala tie komentare mala som 100 chuti rozbit monitor. Musite svoje polovicky milovat strasne moc ked nemate odvahu vylozit karty na stol. Sama som vydata a mam dieta a keby mam problemy isto neutekam druhemu do postele lebo to neni riesenie. Rozvod je riesenie!

or22

ja už tak fungujem s milencom 6r.Jemu tiež niečo chýbalo v manžel.mne takisto..a spolu je nám fajn.Rozvádzať sa nechceme.Každý máme svoje rodiny,majetky,deti...a nechceme nikoho sklamať.Veľa ľudí má dvojitý život.Len je to v tajnosti

Toska

or,ako to robiš?kde bereš silu sa divať do oči človeku ktorého klameš?Možno sa to dá zaklamať a utekať,ale žiť s niekym v klamstve na to treba aj dobry žaludok...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám ženatého milenca - Fórum - ZDRAVIE.sk