Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

dee8

Prezila som nieco podobne a nie, neschvalujem...prinesie ti to len problemy...svoju nespokojnost vo vztahu tymto nevyriesis, len ju prehlbis..najprv si vyries svoj vztah a potom skusaj nieco nove..a neber detom otca........viem ze je to tazke, ale ovladni trochu svoje chtice..

klariqa

to, co sa chystas urobit je vrchol sebectva! chapem, ze si neuspokojena a chapem ze tuzis po sexe, ale uvedom si ze na tvojho milenca doma caka zena a deti ktore si toto nezasluzia! koli vasim par chvilam vzrusenia je dost mozne ze rozvratis rodinu a potom sa na seba pozri do zrkadla! loz ma kratke nohy a nevera sa skor ci neskor prevali..nehnevaj sa, ale z takych zien ako si ty sa mi obracia zaludok, mas vobec nejake moralne zasady? sex je dolezity ale uvedom si dosledky svojho konania!! a ked uz najdi si slobodneho milenca, urcite tento neni jediny na svete ktory ta dokaze uspokojit...

phoe

Hm teraz si myslíš že to zvladas a máš pod kontrolou. Lenže ono ťa to ovládne. Budeš chcieť milenca len pre seba, na priateľa úplne zabudnes a budeš trpieť ako kôň, lebo ON ženu neopustí, kým ho sama neposle do kelu. A bude ti klamať a ty sa budeš cítiť hrozne mizerne. A do toho tvoj priateľ, ktorý ťa teraz ma rád a znenavidi ťa. Nebudeš mať nikoho, len samu seba a sebadôveru na dne. Good luck. Potom sem zas napíš a postazuj sa, ako ťa oklamali.