Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

Agnes998

Fleur-de-lis ja s tebou suhlasim, ze ten vztah je hlavne o egoizme a s laskou nema nic spolocne, ja by som takto zit nemohla, ale vidis, niekomu to tak vyhovuje. Aj preto je najlepsie ked sa o tom otvorene porozpravaju a urcia si pravidla, aby potom jeden z nich nebol sklamany a podvedeny

xavier

Fleur-de-lis taky je bohuzial svet. a nebudem sa divit ze nadpolovicna vacsina vstahou so len pseudovstahy cize aby sa nepovedalo ze som sam, aby som len nebol sam, som snim koli tomu a hentomu ale musim tolerovat hentoto.

dnesne vztahy su skurvene hlavne ze sme vsetci stastni a vacsina sa vyvaza v limuzinach

xavier

raz so znamimi prisiel na oslavu aj jeden mlady gay a ten rozpraval ze snim pachtluje postarsi uspesny doktor. doktor je stastne zenaty, ma deti ale potrebuje sukat mladeho chalana tak si ho vydrzuje. bohvie kto vsetko je bukvicak ani by ste netusili

Fleur-de-lis

Agnes,

"Kazdy z vas si berie zo vztahu to, co mu vyhovuje"

krásny príklad egoizmu a využívania. S láskou to ale nemá vôbec nič spoločné.

Áno, každý má slobodnú vôľu a môže sa rozhodnúť ako chce žiť. Ak chce mať niekto takýto druh vzťahu, tak okay, jeho rozhodnutie, jeho zodpovednosť. Len nemám rada, ak ľudia nazývajú láskou voľačo zdeformované, choré a egoistické.

Agnes998

Ako to, ze je gay je docela mozne, vela gayov si najde priatelky, ktore si zoberu za manzelky, niektorym sa dokonca podari splodit aj deti a ziju v kvazi normalnej rodine. Robia to kvoli spolocnosti, lebo u nas gayovia stale nie su tolerovani. Takto si zije normalne spokojne, ma priatelku neskor manzelku, vsetci ho beru normalne. No a popri rodine si vedie druhy zivot a ma milenca ci milencov. Takyto muzi vybaju presne ako ten tvoj, dokonali pozorni partnery, vedia, ze nieco svojej partnerke dat nemozu a tak jej to kompenzuju inak, aby s nim nejaka vobec vydrzala. Ja myslim, ze ak vam to takto obom vyhovuje tak preco nie. Kazdy z vas si berie zo vztahu to, co mu vyhovuje

xavier

zvedavy by som bol odkedy je tomu tak, ci od zaciatku vztahu alebo sa to po urcitom case prevalilo.

ak od zaciatku tak je diavca divne a ak to toleruje od zaciatku tak su v tom prachy a istota, za tie su baby ochotne spravit hocico aj trpiet. cize prvy pripad svina

ak sa to ale zmenilo casom tak chalana uz nevzrusuje alebo zistil svoju opacnu orientaciu, toto neprizna a neurobis stym nic.
v tom druhom pripade nevera uz nie je envera len stale nechapem preco by bola nadalej s bukvicakom, zasa prachy

Fleur-de-lis

lilibel, no áno, to je príklad človeka, ktorý vníma sex len ako formu zábavy, uspokojenia.
Sex je zábava a prináša uspokojenie, ale kto to zredukuje len na tento aspekt, tak našiel jednu z najlepších ciest k vnútornej prázdnote a ďalším problémom, viď napr. zničené vzťahy, zranení partneri, atď...

lilibel

Fleur-de-lis nevedela som ako to myslíš ale napíšem len čo mi raz kamarát povedal keď podvádzal ženu a ta to zistila, samozrejme, že ho vypakovala z domu k tej čo s ňou spávala a bolo to o poschodie vyššie v tej bytovke.. :)

no ale ten kamarát mi povedal, že on s ňou spával len preto lebo si k nej mohol dovoliť veci ktoré by si jeho žena nezaslúžila..neviem čo s tou svojou milenkou robil ale asi sa k nej pekne pri sexe nesprával a bohvie čo s ňou skúšal to som s už nepýtala. No takže chlap to berie niekedy aj takto.. no ako to brala ta čo s ňou spával neviem

Fleur-de-lis

lilibel,

tvoj príklad nepasuje úplne do toho, čo som chcela povedať.
Samozrejme, že ak sú dvaja opakovane spolu, tak to časom môže viesť k citovému naviazaniu, zamilovanosti, možno aj láske. (Ja osobne lásku považujem za oveľa viac než len pozitívne pocity. Láska je pre mňa naozaj to, kedy človek dá na prvé miesto partnera, a nie seba. Ale teraz nemyslím na to nechať sa zneužívať.)
Ale čo je to za vzťah, keď sa začal zneužívaním tela a náklonnosti toho druhého na vlastné potešenie?
Kto sa púšťa do sexu bez lásky, hrá sa s ohňom, a bohužiaľ na to skôr či neskôr doplatí. Nechce sa mi tu vypisovať všetky negatíva, ale každopádne je tých negatív neporovnateľne viac ako pozitív. A to podľa mňa dosť jasne svedčí o tom, že sex bez lásky a zodpovednosti nie je správna cesta.

lilibel

Veronika skôr to ber z iného uhlu..ako píšeš že sa u vás nič nezmení teda ty zostaneš s priateľom a on s manželkou.. čo keby sa to stalo opačne?
že ťa tvoj priateľ podvedie ako by si sa cítila? verila by si mu, že to bolo len o sexe? a neublížilo by ti to že vôbec mal on s niekym iným sex ako s tebou počas vášho vzťahu?
ďalšia otázka tebe nevadí, že ten tvoj milenec určite spí určite aj so svojou ženou? fuj už len ta predstava napíšem to tak neslušne "strká vtáka do inej a potom do teba" fuuuj veď nevieš či ona je v poriadku atď..
Veronika ber ohľad na svojho priateľa, nerobí ti problém po sexe s milencom vrátiť sa k priateľovi a tváriť sa že všetko je ok. nič sa nedeje a lubim ťa?

Viem o čom píšem, zažil som to aj ja voľakedy a po mesiaci som si uvedomila presne tieto veci ktoré ti píšem a hlavne to, že mi priateľ nikdy neublížil tak prečo by si mal odo mňa zaslúžiť takéto zaobchádzanie?

Je to na tebe Veronika nikto iný za teba nič nerozhodne len to zváž.