Mám ženatého milenca

Príspevok v téme: Mám ženatého milenca
Veronika2786

Ahojte, mám 27 rokov a nedávno som sa v rámci svojej práce zoznámila s mužom (39 rokov), ktorý je ženatý a má deti, v manželstve je v globále spokojný (samozrejme, nič nie je úplne ideálne a sú veci, ktoré mu chýbajú, rovnako ako mne). Ja mám priateľa 7 rokov, s ktorým plánujem budúcnosť, len jednoducho nedáva mi to, čo potrebujem (čo sa fyzickej stránky týka).

S novým mužom v mojom živote sme zatiaľ ešte neprišli k ničomu závažnému, ale určite sa to v najbližšej dobe odohrá. Je medzi nami neskutočná iskra a už len pri jeho dotykoch som sa cítila úžasne ako ešte nikdy v živote. Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.

Zaujíma ma názor ostatných na túto záležitosť, aj keď samozrejme, môže byť trošku irelevantné hodnotiť niekoho, koho človek nepozná a nepozná ani ďalšie podrobnosti a detaily. Napriek tomu by som chcela vedieť, či sa medzi Vami nájde niekto, kto to bude chápať a schvaľovať alebo len takí, ktorí to odsúdia.

NaturaliS

Drahá Veronika, nečítala som diskisiu, len tvou tému, ktorú si založila.

Ak dôjde medzi vami k sexu, tak prenho to bude nevera a pre teba tiež, kedže si vo vzťahu....Ako môžeš napísať, že sa nič vážne nestane?
\"Samozrejme, čokoľvek sa medzi nami stane, nič z toho nenaruší naše zázemie a vzťahy, ktoré máme.\"
Kde berieš tú istotu, že sa nič nestane a nenaruší???
TOTO nepochopím!! Vyzeráš byť inteligentná, ale myslím, že si to nedomyslela.

Myslíš si že jeho manželka mu to schváli? Z toho čo si napísala, asi ju nepoznáš. Ked to ona zistí, je dosť možné, že sa bude cítiť natoľko zranená a sklamaná, že podá žiadosť o rozvod a rozvedie sa s ním... SI pripravená na to, že sa rozídeš so svojím priateľom a budeš s týmto rozvedeným?????
Nezahrávaj sa s citmi iných ľudí! Vypomstí sa ti to.

lilibel

Fleur-de-lis nesúhlasím s tebou
ak máš sex s mužom je otázkou času kedy k tomu príde láska a zamilovanosť. Pravidelné stretávanie sa s mužom, mať s ním sex znamená pripustiť si toho človeka do svojho života zrazu ti začne na ňom záležať a .... zamiluješ sa .. naozaj je to otázkou času kedy to príde

Maoam

to som nikdy nespochybnovala, sama take poznam, niektore nemaju problem mat dvoch troch roznych za den ci tyzden a skacu z postele do postele a za rok maju tolko milencov, co ini ludia za tri zivoty

Fleur-de-lis

Maom, nájde sa aj dosť žien, čo oddelia sex od lásky.
Podľa mňa záleží na tom, či človek pochopil zmysel a hĺbku sexu. A kto to pochopil, nemôže to oddeliť od lásky, či je muž alebo žena. A pre koho je sex len druh uspokojenia, príjemných pocitov atď, no tak oddeliť sex od lásky pre neho nebude ťažké.

Maoam

baby, cim realistickejsie to budete brat, tym lepsie pre vas

jasne, ze su medzi muzmi rozdiely a nie kazdy skoci hned po kazdej krajsej, ktora sa mu ponukne ci vyuzije naskytnutu prilezitost, hladajte si serioznejsich stabilnejsich, ale berte to tak, ze muzi beru sex inak, ako vy a vedia to totalne oddelit

cim skor si uvedomite, ze moznost nevery je tu stale a moze sa to stat v kazdom vztahu, tym lepsie pre vas

usetrite si depky a vela trapenia

nikto vas nenuti zotrvat v takom vztahu, ale proste s tym kdesi v zahlavi pocitajte, ze sa to moze stat..

Fleur-de-lis

Almette, počula som od psychológa príklad, že manžel mal sex s kolegyňami, lebo mal náročnú prácu a takto si uvoľňoval stres.
Ale tak ďakujem pekne. To už potom záleží na hodnotách človeka ako sa dokáže vysporiadať s problémom ktorý má.
Ľudia čo neodsudzujú sex bez lásky budú podľa mňa vždy náchylnejší k nevere, ktorá pre nich "nebude nič znamenať".

Maoam

a nevztahuj ten fakt, ze si zasulozil inde za kazdu cenu na seba, ze je to tvoja 'chyba' a pod., bolo to jeho rozhodnutie, mozno si tym aktualne kompenzoval osobny problem, osobnu krizu ci si potreboval podvihnut ego...nie vzdy za tym hladaj nieco velke a uz vobec to nevztahuj za kazdu cenu na seba, ze si nedostatocna milenka, manzelka, priatelka a t d........

casto su to uplne simple dovody, vazne

a ak vam to doma funguje a mate styri decka, bol by nonsens sa rozvadzat, mate dohodu, uvidis, ako to bude v buducnosti, ak si vstupil do seba a ste pre neho doleziti, tak si to asi nabuduce rozmysli, navyse TY tiez mozes vyskusat ineho...na to by mal mysliet tiez ako na potencialnu hrozbu :DDDDDD, prave preto, ze si atraktivna zena ;-)

Maoam

nic mu nemuselo doma chybat, je dost pravdepodobne, ze to ma doma takmer dokonale, okrem jedneho - moznost vyskusat si to aj s inou...

a zrejme mu nerobilo problem oddelit sex od citov, ktore voci tebe prechovava

to su dva odlisne svety

Almette

Mondial. Si super muž,manželka nemôže zmeniť zamestnanie?neurobila by to pre teba?viem je zlá doba,ale ide o veľa.Stalo sa mi to isté s manželom,dovera je tiež fuč,ale ja nemám záujem sa rozvádzať,máme štyri deti,doma nám to funguje.Povedali sme si,že kto odteraz urobí nejaký podvod odchádza z domu a to nikto nechce.Viem,je to veľmi ponižujúce....nechápala som,rozumeli sme si vo všetkom,chlapi mu lichotili akú má nádhernú manželku,on celý šťastný,každodené telefonovanie z práce ako má lúbi a čo robíme,že sa teší domov už,že sa budeme milovať aaaaaaaa stalo sa.Tak asi mu tiež niečo chýbalo v našom vzťahu,ale doteraz som neprišla na to,že čo

Mondial

Vieňm Ti dať pohľad z druhej strany.... To čo popisuješ sa mi presne stalo, manželka si po 17 rokoch manželstva našla kolegu, takisto o 10 rokov strašieho s rodinou a deťmi. Tiež nešla kradnúť otca deťom ani manžela jeho manželke. Išlo len o flirt a krásne iskrenie.
Malo to len jednu chybu, že som nato prišiel. V našom manželstve nechýbal sex (naopak, ja som ten, ktorý by ho chcel viac), ale chýbala možno nejaká akcia. Upadli sme do rutiny a stereotypu, menej som si všímal manželky, menej som jej prejavoval city, menej som jej dával najavo aká je jedinečná a dôležitá.
Takmer sme sa po 17 rokov rozviedli a boli sme nešťastní aj ona aj ja. Hlavne ja. Bral som to ako strašné poníženie, oklamanie a urážka od človeka, ktorému som bezmedzne dôveroval.
Deti sme z toho vynechali, ale aj tak zaregistrovali isté napätie medzi nami.
Asi po 2 rokoch sa situácia "znormalizovala", ale dôvera je preč. Myslím, že dôvernosti medzi nimi prestali, ale keďže sú kolegovia, denno denne sú v kontakte, chodia spolu na služobné cesty a mna neustále prepávajú chmúrne myšlienky a žiarlivosť. Asi už nikdy to nebude medzi mnou a manželkou také pekné, prirodzené, šťastné, pekypujúce láskou ako tomu bolo na začiatku nášho vzťahu.
Hovoríš, že svojho priateľa miluješ...zváž, či ti to stojí zato.
Možno nápad... (neviem, či ti ho tu niekto už neradil)... určite je potrebné s priateľom otvorene o tom hovoriť, že je to vážny problém, ktorý máte. Skúste sa dohodnúť na presných dňoch, kedy sa budete venovať jeden druhému, kedy sa budete milovať...viem, že to nie je veľmi romantické, ale funguje to. Aj keď to nie je spontánne, veľmi som sa tešil na tieto 3 dni v týždni.