Trápenie s hlístami

Príspevok v téme: Trápenie s hlístami
rebarbora1970

Dobrý večer!
Obraciam sa na Vás s prosbou o radu ohľadne mojej dcéry ktorá má 10 rokov.
Už niekoľko rokov sa opakovane trápime s hlístami, ktoré sa opakujú skoro každý rok niekedy aj dva krát.
Lekárka to rieši tým istým opakovaným ,,,vraj ,,jediným liekom u nás.
Malá má myslím si dobré hygienické návyky, ale býva často nervozna už sa pýtam či to aj s tým nesúvisí.
Dávam pozor na stravovanie, kontrolujem jej hygienu a nič. Už by som preto skôr uvítala aj ,,babské rady,,.

suri

Je potrebné nájsť ložisko "červov"
boli tu spomenuté niektoréprípravky avýťažky...,nie vždy musia zabrať...

biorezonančná terapiavie obmedziť životaschopnosť červov...

Je potrebné sa ale pozastaviť nad otázkou: koľko bolo kojené dieťa?

ak menej ako 18 mesiacov,je tam nevybudovaná dostatočná imunita.

Dcérke treba dať vlastný príbor a pohár do školy.
Doma príbory riady poháre oplachujte vriacou vodou...
informácie o biorezonenčných terapiách je možné prekomunikovať cez mail: zdravotnica@centrum.sk

ebi777

Pozor! cesnak ak sa konzumuje dlhodobo a vo veľkých množstvách môže byť aj nebezpečný, lebo znižuje tlak,,,treba byť opatrný u ľuďoch s nízkym tlakom...

maricenka

cesnak, cesnak, cesnak. konzumovat dva tri struciky cesnaku denne. a nielen, ked su hlisty ale aj ked nie su. preventivne. toto zarucene pomoze.

Ivka 1

Na parazity sú veľmi dobré kvapky z orešáku čierného. Pomáha aj pitie surovej kapustnice a jedenie cesnaku.

zrkadlovka

kabel, samozrejme ze to nemozes pochopit, pretoze na desifrovanie problemov musis poznat zakon zrkadlenia, alebo aspon niekoho, kto ta bude koucovat a pomoze ti problem rozlustit :D ... v opacnom pripade to pre teba znie ako mimozemska sprava :D

zrkadlovka

kabel, ono to nie je o červoch, ako to ty myslíš, ale o nás. Stav s červami, je ako šifra, ktorá sa nám snaží niečo povedať. Tobôž, keď nás to štve a opakuje sa to!

Prezyvka55

No uplne staci prijst na zdroj, ale ako vravim neni sa coho bat deti v skolke alebo na zdske po druzinach to casto maju, lebo sa hraju so spolocnymi hrackami a tak.
Urcite to nie je z toho ze sa neumyva alebo ze ma zlu vychovu, proste jednoducho niekto to donesie do kolektivu a cez hracky sa to poprenasa atd. Deti si casto nekontrolovatelne chytaju tvar a usta alebo si do ust davaju rozne hracky ci prsty.