Rudolf Vasky

wyx

dokaz im to. v politike sa ťahaju asi iné "šnúrky", a my sme na nich bohuzial malí páni. oni si na nás spomenú tak raz za styri roky. ale riesit nieco krvavou revoluciu mi nepripada stastný nápad.

0vecka

nikde som necital ze by sa nemohli zakladat temy v ktorych nazve je kontroverzna osoba. Takato cenzura tu bola z asociku. Dnes si aspon mozeme povedat co chceme aj ked nejaki admini s tym obcas problem maju..

wyx

lebo osoba tohto pána je dost kontroverzna. a aj podla toho, ze propaguje krvavu revoluciu, co si myslim, ze nie je v poriadku. ale je to na adminovi. nech sa zariadi. :)

wyx

ovečka, tému by ti mali zrušit uz len pre jej názov. :) zazila som toho pána. arogantny, nerešpekutujuci nic a nikoho, stale sa skrývajúci za tmave okuliare.

Prezývka55

0vecka to som tu tiez pisal ako komentar k tomu protestu co bol teraz v BA ale vymazali moj komentar a stalo v nom asi to ze to bude naprd. Ze tam pridu ludia pohulakia pred policajtami a pojdu domov a ze ja si pod slovom protest predstavujem minimalne to ze aspon parlament bude horiet.

gusepe

Podla mojho nazoru je pravou zmenou volby... Keby sme tak viac rozmyslali a zaujimali sa o kandidatov a nielen pekne reci !!! Vaskemu kupte ces. Listok do .... :-))))

0vecka

ja som nanho narazil len nahodou ale ma pravdu v tom ze nejake demonstracie ak su len o tom ze sa tam ludia ukazu su k nicomu :) ja neviem preco tam ti ludia chodia asi ich bavi obcas dostat slzak do ksichtu a teleskopom do hlavy....