Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytrhutie zubu a dalsie ukony

Príspevok v téme: Vytrhutie zubu a dalsie ukony
majo3333

ahojte, chcem sa len spytat na vase skusenosti so zubarmi, moja zubarka totiz netrha zuby, poslala ma k inemu kde som platil 18 eur myslim, raz v ba dokonca 50 eur za trhanie osmicky, je to normalne ? taktiez za plomby platim 15-20 eur a to su len nejake tie zakladne, amalgan ci jak sa to vola, co vobec preplaca poistovna ? nie je zubny kaz, pripadne vyberanie nervu standartny zakrok ? stale len pcham peniaze do poistenia a nic z toho, vdaka za nazory

lilyiankaa

to s tou silou pri trhaní je pravda ... mne dnes keď trhala, nestála vedľa kresla, ale za kreslom, a nevedela mi ten zub rozhýbať, a stále hovorila, že nás dobre ten zub potrápil :D ale asi je už vytrénovaná

A ja

:-)) No ja teda neviem,ale na vytrhnutie zuba treba poriadnu silu,ak ju nemá tak je asi lepšie že sa do toho nehrnie.Môže mať problém s klbami,alebo rukou.Posledne ked som prichádzala o stoličku,tak môj skvelý cez 100 kg vážiaci zubár teda fest ťahal postojačky a hrešil jak pohan,neviem si ani predstaviť,že by na jeho mieste bola žena.

lilyiankaa

podľa mňa keď má zmluvu s poisťovňami, tak im asiniečo poisťovňa prepláca, ale nechcem ťa klamať ..... ja mám napr mladú zubárku, resp chodím k nej už dlhé roky a teda ona len začínala a ona je fakt skvelá .... preto mi je záhadou, že niekto spraví len pár úkonov a iné prípady pošle preč, inému zubárovi .....

majo3333

a nevies nahodou ci nieco z toho plombovania preplaca poistovna ? spytam sa aj zubarky nabuduce, ona robi len kazy, preventivky, na tie zlozitejsie veci si asi netrufne, i ked vytrhnut zub to az taky problem nie je podla mna, sikovny lekar to ma jednym tahom

lilyiankaa

tak jasne, že súkromník si už za takúto prácičku zapýta ..... môj priateľ bol teraz na preventívke a dorábal mu asi 1mm zuba, čiže biela plomba a platil 40 eur ... asi tam mal zarátané aj čistenie kameňa .... ale napr. u mojej tiež biela plomba stojí cca 20-30 eur ..podľa toho ako veľa ...a inak sa čudujem, že taká zubárka ako máš ty aj existuje ..veď ona čo robí len preventívky a čistenie kameňa??

majo3333

tak 10 eur za plombu este povedzme, ale 15-20 za tmavu, alebo vyse 30 za bielu mi pride dost, ona to asi nevie, aj na to vyberanie nervu a cistenie kanalikov ma poslala inam, sukromnik to sice spravil precizne ale precizne som aj zaplatil

lilyiankaa

a ako je možné, že tvoja zubárka netrhá zuby?? možno si mal nejakú komplikáciu, tak ťa poslala inam, ale aby netrhala, to je fakt zvláštne

lilyiankaa

ja mojej zubárke tiež za všetko platím ..akurát dnes som bola na trhaní zuba a s injekciou ma to vyšlo na 20 eur .. za plombu tuším pýta 10 sa mi zdá .preventívku a čistenie zub. kameňa mám zadarmo .. iné zákroky som zatiaľ neabsolvovala

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytrhutie zubu a dalsie ukony - Fórum - ZDRAVIE.sk