Moze menstruacia meskat po zapale močových ciest?

Príspevok v téme: Moze menstruacia meskat po zapale močových ciest?
Basikk

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Cca 1-2.10 mi skončila mrcha. 11.10 som mala s priatelom pohlavny styk . Ked ho priatel zo mna vyberal tak sa stala nehoda že kondom ostal vo mne avšak tak že trčal von a do 2-3 sekund som ho ihneď vybrala. Na posetli som si nevšimla nič. Ani si nemyslím žeby niečo vyšlo lebo tam toho bolo malo a to len z toho dôvodu že parntner si niečo zafajčil (viete čo) a vtedy sa bud nespravý vôbec alebo len fakt málo. Na druhý deň ma začali pobolievať prsia ako pri PMS ( ale to sa mi stava takmer stale ked mame styk a sa mi s nimi "hraje" ). A asi o 3 dni ma zacali ze fest boliet tak ako keby som to uz mala dostat a okolo toto 19. som začala pocitovať mierne bolesti sem tam v podbrušku ako keby už mala prist mrcha mam aj take symptomy ako pri pms (hlad, nafuknutost) ale mrcha nikde. Tak teraz som dost vystrasena... ze co ak? Sice neviem ako lebo podla mna je to nerealne. A aby som nezabudla 14.10 som zistila že mam zapal moč. ciest. Myslíte ze mi aj z toho moze meskat? Alebo ze to moze nejako ovyplyvnit ms? Ďakujem vam za rady