Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde na operaciu so žlčnikom?

kardinal

laparoskopicky... po operacii mierne bolesti, sestricka s analgetikami vzdy po ruke a velmi ochotna ... druhy den uz ziadne lieky proti bolesti nebolo treba, bolestive bolo len vstat z postele a chodit ... treti den ovela lepsie, po tyzdni akoby sa nic nestalo. Rovnako co sa tyka stravy, je to rovnake ako pred operaciou, mozem zozrat aj slaninovo feferonovu pizzu nakompletku :)

bubinko83

kardinal,no ja to odkladam zatial ,lebo kojim a ešte dlho budem takže si zistujem ake su čakacie doby.Ale asi ked si platiš tak ide všetko šup šup :)A robili ti to laparkou? kolko si ležal? ake bolo zotavovanie?

kardinal

tusim 200eur som platil, bez cakania

radsej si niekde zaplatim, ako skapat na nejakej antolskej zadarmo :)

na antolskej mi dali termin len na sonografiu o 2 mesiace !!!

takze sono v medisimo za 15eur na druhy den, s tymto na chirurgiu do zeleznicnej, o tyzden uz bol zlcnik vonku ... sestricky paradne, starostlivost paradna, doktor fenomenalny

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde na operaciu so žlčnikom? - Fórum - ZDRAVIE.sk