Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Unava, bolesť hlavy/stitna žľaza?

Príspevok v téme: Unava, bolesť hlavy/stitna žľaza?
maťo0909

mám už asi rok a pol problémy s celodennou únavou, hlavne v škole no aj ked niekde idem a je to dosť neprijemne. spim minimálne 8hod kazdy deň no niekedy aj 10hod ale aj tak som unaveny. no nebolo to takto vždy zacalo to niekedy vo veku 15r no teraz už mám 17r a stale to neprestalo ta unava. napr môj brať spí len 6hod a je celý deň plný života . hlavne v škole mi to vadí neustále zivanie a unava.
dalsi problém je bolesť hlavy hlavne ráno a pri zmene prostredia. počul som že môže byť navine choroba štítnej žľazy je to tak ? alebo ako to riešiť ?

Ivka 1

Maťo skús brať včelí peľ, obsahuje vitamíny,minerálne látky,enzýmy ,skrátka všetky živiny potrebné pre organizmus.Pomáha pri únave a môže upraviť aj prácu štítnej žľazy. Okrem toho je aj cenovo dostupný pre študentov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Unava, bolesť hlavy/stitna žľaza? - Fórum - ZDRAVIE.sk