Mamicky mate skusenosti s liekom Zinnat

NAtaliaQ

Tak výsledočky su ok.,že nevyzerá to na podraždený žalúdok, aj glukoza je v norme., čo ma ťeší..aj železo v poriadku.
Ale v noci mi opäť zvracal, ja neviem čo sa deje..lekár mu ešte zobral vzorku z konečníka, či to nerobí nejaka baktéria.....

Ked nám to neprejde skúsime vyšetrenia na celiakiu :-(

Ivka 1

Ak mu podali glukózový roztok, môže ísť aj o posilnenie organizmu ,zvyčajne sa mieša elektrolytický roztok pri hnačkách alebo zvracaní. Vtedy dochádza k úbytku minerálov z tela a organizmus je zoslabnutý. Nemusí ísť o cukrovku,
V každom prípade ma kontaktujte hneď v pondelok, keď budete vedieť viac. Nebojte sa,všetko bude v poriadku .

NAtaliaQ

Tak mal trochu zvyšené množstvo červených krviniek,,ale doktor vraví, že to nič.,to je ešte dobre....
..Ale odkázal, aby som zobrala malého a v pondelok prišla,prečo??..
trocha mam obavy, či mi nechce niečo povedať...ako do telefonu....

..A rozprávala som sa s mamkou otom..a ona tvrdí, že ak mu lekár predpísal glukozovy vyživový roztok../6.kociek cukru/ ....a zrazu sa ma lepšie...to zn.,že mal malo energie, teda cukru v tele.čo znamená že zrejme ide o cukrovku??...Bože.,občas sa mi v noci zobudí..2-3.krát som spozorovala..plakal a stažoval sa na silné bolesti hlavky, očka mal červené, bol bledý..

To nemôže byť pravda toto..:(

Ivka 1

No nebude to moc prijemne ale snáď to zvládne. Malé detičky mávajú veľmi často žaludočný reflux- uzáver žalúdka prepúšťa potravu zmiešanú so žaludočnou kyselinou.

Ivka 1

NataliaQ, keď budete mať výsledky,ozvi sa a skúsime Vášmu synčekovi pomôcť prírodnou cestou, chlapček má nedostatok výživných látok a tiež je potrebné doplniť a samozrejme ukľudniť žalúdok.

NAtaliaQ

Nie nie...tu ide o chlapceka skolkara..len mi jeho strasne luto..ze sa takto ma..preto som pisala ze dietatko. Znova mi zvracal..uz neviem co s nim...za 3 tyzdne mi schudol 2 kg. Musime cakat za vysledkami do pondelka. Lenze on zo vsetkeho zvracia...:-((