Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začali mi padať vlasy..

Príspevok v téme: Začali mi padať vlasy..
Lenka0333

Ahojte, mám taký problemik a dosť ma to začina hnevať. No začali mi velmi padať vlasy, možno pre niekoho by to až tak velmi nebolo ale pre mňa to je moc. Mám dlhé dosť dlhé vlasy starám sa o ne, nefarbím si ich ani nelakujem ani nič také, sem tam si ich vyžehlím ale umývam si ich každý deň no niekedy vydržím aj dva dni (málokedy). Doteraz mi vypadávalo asi 10 vlasov za deň aj keď som sa česala tak na kefe ostalo minimum vlasov. Ale teraz hocikedy si vlasy potiahnem a v ruke mi ostane kopu vlasov, prečešem si vlasy a kefa je celá vlasová. Keď si umyjem vlasy mi vypadne asi najviac aj na vankúši mi ostáva kopa vlasov čo som doteraz nemala a preto mi to je dosť čudné a zdá sa mi že ich mám aj redšie. Moj priatel ma v aute moje vlasy všade, ešte aj doma v ponožkách a tam kde najčastejšie sedím je vlasový koberec. :D No a chcela by som sa opýtať či to môže súvisieť s častým umývaním alebo s tým že som sa dlho poriadne nestrihala max končeky. Alebo čo by ste mi poradili nejaké vitamíny masky alebo tak. ďakujem :)

vitavi

Na príčine je oslabenie pokožky. Máš ju vlhkú a mastnú a uvoľnenú, v takej vlasy nedržia. Oslabené máš i črevá.

Spôsobuje to príjem sladkostí, tuku, oleja a chémie, povzbudzujúcich látok.
Posilnenie pokožky dosiahneš, ak ich vynecháš a dosiahneš tak stav, že sa ti prestanú strácať minerály, ktoré ti odoberajú tieto potraviny. Vynechaj ochutené a sladené nápoje, mlieko a mliečne výrobky, ktoré spolu s cukrom a ovocím oslabujú črevá.

Spevniť pokožku i črevá ti pomôže dobre uvarená ryža natural a ostatné obilniny, ktoré neboli zbavené minerálov - neobrusované.

adriiiiii

Ano vlasove korienky sa po urcitej dlzke vlasov unavia zacnu vypadavat a treba ich podstrihnut.Mozes doplnit vitaminy kremik b5 zinok.

lilyiankaa

Lenka, ja som mala tento istý problém, úplne veľké chumáče po mne ostávali všade, či už na vankúše, koberci, alebo keď som si umyla vlasy, tak plná kefa aj vaňa vlasov ... šla som kamoške - kaderníčke a tá zhrozená strašne, keď jej ostalo plné umývadlo mojich vypadnutých vlasov .. ostrihala mi ich, povedala, že ej to preto, že tie vlasy sú už ťažké a treba si raz za čas podstrihávať ..takže problém môže byť tam .... mne osobne to pomohlo, a ešte som si objednala aj jeden šampón ..stači ak si do googlu hodíš skalický šampón a vyhodí ti to odkaz ..síce šampón je drahší, ale ja aj moji známi ho máme odskúšaný a pomáha :) ohľadne tvojho častého umývania vlasov , skús si ich umývať aspoň obdeň, nie každý deň...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začali mi padať vlasy.. - Fórum - ZDRAVIE.sk