Nízky tlak

Príspevok v téme: Nízky tlak
Maryinka

Dobrý deň už asi mesiac má trápi veľmi nízky tlak, mám s ním problém už odmalička ale V poslednom mesiaci mi dáva až priveľmi zabrať. Keď ma prehnalo sedela som na záchode 10 min odpadla som asi dva krát, povedala som si že to prejde lenže už mesiac sa so mnou ťahá nízky tlak a mdloba.... necítim sa práve moc najsilnejšie a aj keď sa postavím tak sa mi stále krúti hlava. Ak urobím prudký pohyb rozbucha sa mi srdce a tlači sa mi akoby hlboko do hrude. Mam malicky šelez na srdci a uz asi sedem rokov som nebola na prehliadke ale nebolo to vážne, som na svoju výšku chuda ale anorekticka niesom, keďže som dokázala zjesť pred mesiacom aj tri hlavne chody, ale mám vraj malo železa :(....

Tehotenstvo som Z tohto vynechala keďže jesť mi ale vôbec nechutí a ktomu som dostala aj menštruáciu a test bol negatívny. Kamarátka vraj mala podobné problémy a zistili jej štítnu žľazu, prosím Vás nemáte s tým niekto skúsenosti? Keďže niesom hypochonder neutekam hneď K lekárovi aj keď by som možno už mala :(