Dočkám sa už bábätka?

Príspevok v téme: Dočkám sa už bábätka?
Kukulo

Dobrý deň, s priateľom sa snažíme o bábätko.Prvý krát pred mesiacom sme mali nechránený pohlavný styk, bohužiaľ, priateľovi sa odvtedy ani raz nepodarilo vyvrcholiť ale mala som vtedy plodné dni. Mám pocit, že som tehotná preto sa o to už nepokúšame aby sme neublížili plodu alebo niečo. Mám pocit, že som tehotná ale nemám niektoré typické príznaky v prvom mesiaci. Nemám hustý len zhrudkovatený výtok, nemávam nevoľnosti len keď nad tým dlho uvažujem tak ma začne páliť záha a menštruácia mi mala začať minulú sobotu ale akosi sa jej dosť nechce, nedávam tomu veľké nádeje, môj cyklus je nepravidelný a pár krát sa mi stalo, že menštruácia ani neprišla, proste nastala až o mesiac. Prsia mi trochu natiekli ale nie sú ani trochu citlivé a nemám ani spomínaný pocit nafúknutého bruška. Špiniť som tiež nešpinila, teda ak si správne spomínam. Prosím pomôžte mi, určite si pôjdem urobiť v pondelok tehotenský test ale ak mi to viete povedať vy aspoň akú mám šancu. Stále sa totiž neviem rozhodnúť či bábätko chcem. Respektívne partner ho chce, ja zas až tak moc nie ale čo by som preňho neurobila nie?

natusik33

Ahoj,
neviem či môžeš byť tehotná ale načo čakať do pondelka? už dnes si test kúp a nebudeš mať pochybnosti.
A uvidíš že pohlad na dieťa zmeníš keď ho budeš mať na rukách a nebudeš lutovať to že si sa rozhodla ho mať .