Ludia s uzkostou...

Príspevok v téme: Ludia s uzkostou...
andm

...ako zvladate bezne povinnosti, full time robotu?

Ja uz nevladzem, uz dlho som neprespala vkuse celu noc, fyzicky som uplne vycerpana, a to zas toho az tak vela nerobim (okrem toho, ze chodim do prace), totalne uzkostne, negativne myslienky... ale hlavne fyzicky sa citim strasne.

Najhorsie, ze ani nerobim vela preto, aby som sa citila lepsie. Ale nemam na to energiu.

Poradte! Aspon nieco na dobry spanok :)

rztew

ja som mal tiez take priznaky,bez energie atd-mam panicku poruchu a uzivam seroxat kt. mi pomohol na plnej ciare....

excentrik

Na spanok >>> Zopiclon (alebo alternativy), zaspis ako babatko a myslim, ze ho vyraba Zentiva. Skus sa opytat lekarky, ja ho mam po znamosti. Ak je brany opatrne, tak je neskodny. Poznam velmi dobre, ake to je neprespat celu noc a vstavat na sichtu na vyrobnej linke.. srandicka. Na ostatne stresy , uzkosdti atd. asi antidepresiva , cize cvokar.

He Is A Legend

No Tabletky mi robili peklo a ked vravim peklo tak PEKLO ! Prve dva tyzdne som vydrzal len vdaka terapeutovi a rodine ktora stala pri mne lebo som myslel ze asi radsej skocim z mosta TAK MI BOLO ZLE !! mam panicku poruchu cize k tym atakom sa pridali este vedlajsie ucinky ale po dvoch tyzdnoch jedneho dna som sa zobudil a zrazu vsetko lepsie chutit mi zacalo nebolo mi na odpadnutie a vsetko je super nieje to ani nahodou ako pred tym ale omnoho lepsie treba to vydrzat a hlavne to ze to nebudes riesit je este horsie ver mi :) Mam predpisany Sertralin Actavis moje prve antidepresiva a musim povedat ze su skvele ale ako vravim prve dva tyznde to bolo cele zle !

andm

He Is a Legend: Vdaka za odpoved. Ja to mam takto skoro kazdy den, nespim dobre, rano sa prekonavam, v robote to nejak pretrpim (miestami velmi tazko, je mi na odpadnutie, ledva stojim na nohach) a uz sa len tesim, ked pridem domov a lahnem si, spim tak 2-3 hodiny (vtedy si najviac oddychnem), a potom zas neviem v noci zaspat a pod.

U psychiatra som bola davnejsie, Alventa mi nerobila nic (asi to bola slaba davka), po Wellbutrine som sa citila este horsie a spala som este menej. A vlastne tabletky ani nechcem brat, a ked ja ani neviem...
Ty mas co predpisane?

He Is A Legend

No ja som sa uplne najhorsie citil po skonceni leta som bol takmer cely mesiac doma vkuse som mal pocit ako keby som bol opity a spanok .. To bol tak ze v strede noci som sa zobudil a niekedy som zaspaval zas hodinu dve alebo vobec.. Uz to je lepsie mam antidepresiva lahsie sa to prekonava .. A dobre mi pomol aj ukludnujuci caj .. Odporucam zaist k psychiatrovi porozpravat sa s nim a on uzna za vhodne ci treba alebo netreba tabletky .. Poznam to dobre z vlastnej skusenosti neni to nic prijemne :// Prajem skore uzdravenie