Pisala si o sexe

Príspevok v téme: Pisala si o sexe
branoooo

moja baba sa mi priznala ze si pisala s mužom ... bol to chat typu kde to ma ako kto rad a pod... on sa jej vypytoval kdečo.. aj ona jeho..ci ma na nu chut a pod.... ja neviem čo robit... lubim ju a je to pre mna sok... sme spolu dva roky... doteraz bolo vsetko dobre hadali sme sa primerane... co si o tom myslite ?? koniec ?? tvrdi že to bolo iba tak... proste sranda....mam 23 ona 21 ...

Cariboo

Podla mna uplne jedno ci sa poznaju. Vedela ze to nie je spravne,ale zas na druhej strane kolko chlapov si tajne pise cez net ... ona sa priznala.cize ju trapilo svedomie a mozno bola len zvedava sa porozpravat o niecom co s tebou nemoze. Skus sa zamysliet ci by si na jej mieste chcel aby ti odpustila. Nie je to celkom nevera, ak sa nad to dokazes povzniest, nema cenu to ukoncit len pre toto.

Dadula56

Vychadzame z toho, ze sa to stalo raz. Priznala sa k tomu, teda je jej jasne, ze to robit nemala a retrospektivne si uvedomila, ze je to hlupe, zbytocne a nepotrebuje to. Ja by som to na tvojom mieste nechala tak. Kvoli tomu ukoncovat vztah nema zmysel.

phoe

Neber to tak vážne. Ale nemala by to robiť, kvôli sebe. Naživo by si takú konverzáciu nedovolila, s niekým cudzím. Pokiaľ si s ním nedohodla stretko, nerieš. Ale povedz jej, že sa ti to nepáči a dufas že to robiť už nebude.

viki555

A s akým mužom si písala? Podľa mňa ak s niekým známym, kamarátom, človekom, ktorého pozná, tak je celkom vážna vec, ale ak nezáväzne len tak na nete s niekým cudzím, tak je to ok, no panebože, trochu vzrušenia nezaškodí. Rozhodujúce je určite, s kým si písala.