Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aslo 2500

Laxius

ked som mal okolo 10, teraz mam 34, tak som mal tiez astronomicky vysoke aslo. dlho nevedeli co s tym, potom som dostaval kazdy mesiac po dobu asi 4-6mesiacov Pendepon injekciu a kleslo to. Mandle mam vsetky, ASLO stiahli na norm.hodnotu orave tymito injekciami a odvtedy pohoda. Je mozne,ze si nepamatam vsetko a vsetky suvislosti,ale tolko mojich drobnych k tejto teme...

RNG

Nuz podla mna treba bojovat proti steptokokom a nie chodit na vysetrenia kdekade do nemocnic a klinik plnych roznych nakaz.
Zapaly mandli mozu byt z roznych dovodov, ale mandle nie su primarny zdroj infekcii, ale prinosne dutiny, kde sa infekcioa dostane ako kvapockova zo vzduchu a kde telo sa tejto infekcie v dutine nevie zbavit inac, nez ju neucinne odtlacat hlienami.
Takze tam sa moze drzat aj mesiace a znova a znova nakazovat mandle, hrdlo, priedusky, pluca a kaslom sa moze dostat v leze cez Eustachovu trubicu do stredneho ucha, co je poriadna a dlhodoba patalia.
Viac cez Google.sk pod rng, infekcie.

Ivka 1

Únava, malátnosť väčšinou súvisia s ochorením pečene.Pri mesačnom užívaní syntetických antibiotík pečeň dostala riadne zabrať. Navyše vysoké ASLO - v tele sa nachádza zápalové ložisko.
Odporúčala by som ísť prírodnou cestou.
Mala by pomôcť kombinácia : čistého Aloe Vera Gélu a prírodné antibiotika : Propolis a cesnakové tablety s tymianom, na likvidáciu zápalu v tele a zároveň na podporu funkcie pečene je potrebné užívať silný antioxidant Lýcium plus.Po využívaní prírodných antibiotík je potrebné nasadiť kvalitné probiotiká + vlákninu.

RNG

Vysetrovanie ASLO nepotlaci dole, atb moze, ked je spravne volene na dany streptokok, co to sposobuje, ale nemusi.
Ale na streptpkoky je plno ucinnych doplnkov, aj na tie druhy, na ktore atb nepracuju.
Odporucam brat najma roztok citricidalu, NAC a serrapeptazu, pripadne aj ine, ako Pau de Arco=lapacho, cat's claw/vilcacora/una de gato , collostrum vo vacsich mnozstvach a snad aj oreganovy olej, monolaurin, a extrakt z olivovych listov a chagu.
Nieco z toho uz len zaberie v dostatocnom mnozstve, tj nie takom ako pisu vyrobcovia na flaskach, ale v takom co odporucaju lekari, co s tymito doplnkami pracuju.
Pricom si treba mikrovklakninami podporovat dobru probioticku crevnu floru, a nasadit kvalitne probiotika, najma po pouziti atb, co probiotika znicia a tym telo strati az 70% obrannych latok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aslo 2500 - Fórum - ZDRAVIE.sk