Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mám na neho prestať myslieť?

Príspevok v téme: Ako mám na neho prestať myslieť?
Vevericka18

Ahojte, dlho som rozmýšľala či to sem mám vôbec písať, ale už naozaj neviem ako ďalej. Keď som nastúpila na strednú, zoznámila som sa s jedným chlapcom. Už vtedy sa mi strašne páčil, ale potom sme sa stali niečo ako najlepší kamaráti. Respektíve ja som ho považovala za svojho veľmi dobrého kamaráta, ale zároveň som do neho bola tajne zamilovaná. Zdal sa mi vo všetkom taký úžasný. Nikdy som sa dovtedy nezamilovala tak ako teraz. A už to trvá 3 roky. Najprv som si myslela, že aj ja by som sa mu mohla páčiť, stále so mnou flirtoval, stále mi písal na facebooku,stále sa ma na niečo vypytoval, hovoril že som pekná a že sa mu páčim. Postupom času som ale zistila že ma skôr len využíva na to, keď niečo potrebuje, napríklad veci do školy, alebo s niečím pomôcť. Pravdou je že keď sa denne pozerám na to ako so mnou neustále flirtuje, chce ma pozvať na "rande" a potom vidím ako niekde za rohom bozkáva iné dievča. A tak je to stále. Najhoršie je, že na neho stále myslím a neviem na neho zabudnúť, neviem sa proste "odmilovať". Som ním úplne posadnutá a neviem sa od toho odpútať. On ma pravdepodobne, teda vlastne určite nechce. Ale ja na neho neviem prestať myslieť, nech robím čokoľvek, som kdekoľvek...tak proste na neho myslím... A už vážne neviem ako ďalej, je to hrozné. Uvedomujem si, že sú na svete aj oveľa dôležtejšie veci ako zdravie, ktoré nie každý má... Ale ja by som pre neho urobila prvé aj posledné proste všetko. Nemáte s tým niekto tiež skúsenosti? Prípadne ako na neho nejako zabudnúť?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mám na neho prestať myslieť? - Fórum - ZDRAVIE.sk