Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v oblasti brucha a bokov

Príspevok v téme: Bolesť v oblasti brucha a bokov
RadovanS

Zdravím, už asi tri mesiace mám problém, že sa nad ránom budím na bolesť v oblasti brucha a bokov. Nneviem tú bolesť moc popísať, niekedy je to ľavý bok, niekedy pravý a niekedy brucho..niekedy aj všetko naraz. Vždy sa mi to stane len nad ránom (nie každé ráno ale tak minimálne 3x do týždňa)...zobudím sa na to väčšinou 1h alebo 2h pred tým než vstávam. Musím sa vždy postaviť, keď ležím tak je to oveľa horšie. Trvá to väčšinou 30-60 min. kým to prejde a už toho potom moc nenaspím. Nemal niekto podobný problém? Alebo nevie niekto čo by mohla byť príčina tej bolesti? Keďže ma väčšinou bolia aj boky tak žalúdočné problémy by som asi vylúčil...

ďakujem za prípadné odpovede

Cindy35

to moze byt aj medzistavcova platnicka L3-4, ale ked ta to boli vzdy v tu istu hodinu nadranom, skor to bude nejaky vnutorny organ - zlcnik, pankreas apod.
chod k lekarovi, lebo sa vycerpas z nedostatku spanku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.