Mammacentrum sv.Agáty v Ban. Bystrici

Príspevok v téme: Mammacentrum sv.Agáty v Ban. Bystrici
lilien28

zdravím, má niekto skúsenosti s týmto zdravot. zariadením? našli mi v prsníku fibroadenóm a rada by som tam zašla na konzultáciu, čo s tým robiť, či to nechať len sledovať alebo vybrať. Recenzie na nich sú celkom fajn. Hlavne som sa chcela opýtať, či sa u nich za všetko platí, alebo je to hradené z poisťovne a teda či potrebujem papier od lekára svojho? písala som im na mail, ale len mi stručne odpísali, že sa mám objednať a na konzultáciach sa všetko dozviem. Len nechcem tam prísť a dozvedieť sa, že nato nemám finančne alebo čo všetko k tomu potrebujem...totižto bývam a pracujem 200 km od miesta, kde mám svojho gynekológa a nemôžem len tak zo dňa na deň si zohnať prípadnú žiadanku alebo neviem čo ešte :)

Silvia002

Vlani tam operovali moju mamu, mala nádor v prsníku.
Platila len pri hospitalizácii, myslím nejakých 50 eur, ale za vyšetrenia neplatila.
Ona mala odporučenie, nakoľko mala diagnózu akú mala, ale myslím, že inak odporučenie netreba.
Boli sme ju raz pozrieť a bolo to tam celé priateľské a celkom iné ako v bežnej nemocnici. Ona si chválila aj personál a celkovú starostlivosť.
Keď odchádzala na operáciu už bola utrápená, neverila ničomu a oni jej vrátili chuť do života. Odvtedy je o.k. :-)