Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
azeroak

Cawte potrebujem radu od viacerych ludi s aktualnym problemom. Pred mesiacom som bol na operacii laparoskopickej fundoplikacii manzety koli refluxnej chorobe co som strasne veril ze mi pomoze. DLho som cakal a dockal som sa operacii ale marne. Po prepudeni na iske som hned zistil ze neni nieco so mnou v poriadku hadicka v ustach a ja som neustale vypluval zaludocne kyseliny do vreckoviek. Asi o 2 tyzdne idem na vysetrenie na gastroskopiu kde sa mi pozrie zaludok. Citim ze nieco nie je s zaludko v poriadku a ze mi ta manzeta ktora sa obtaca okolo pazeraka prekaze velmi az tak ze som psychicki na dne a + mi to na reflux nepomohlo naopak mi to zhorsilo + este to moze byt aj psychika. Doktor povedal ze je to v poriadku ako inak ale moje pocity sa oklamat nedaju. Uvazujem nad reoperacnou cestou co je odstranenie manzety cize zaludok do povodneho stavu. Telo sa s tym nevie nejak vysporiadat akokeby to akceptovat co si o tom myslite vy? Ako by ste to riesili dakujem velmi pekne )

Alexandra0

Fuha, no, co ja viem, tak so zaludkom je maximalne spojena aj psychika... takze moze to mat hlboke korene aj tam... skus ist k inemu doktorovi a poradit sa,viac nazorov = väcsi rozhlad. Drzim palce!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk