Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky na schizofreniu

Príspevok v téme: Lieky na schizofreniu
andrea111

Ahojte mam taky problem,ze bola som na psychiatri lebo som nechodila do skoly a tam mi dali lieky na schizofreniu bolo to pred pol rokom a teraz mi doktorka povedala ze ich budem brat cely zivot a nemozem mat deti mam parntera a on chce mat deti oco mi zakazal aby som mu nehovorila ze beriem lieky co mam robit?mam ich postupne vysadit a zit normalne ako kazdy iny clovek bojim sa ze si ani robotu nenajdem.Ked sa bojim aby ma nedali dako do nemocnice ked zistia ze uz nebudem navstevovat doktorku prosim poradte mi

Pistav

Ahoj mne na schizofréniu dali Nykob ale som z toho strašne unavený, spím 14hodin, mam problémy z toho oťapenia aj v práci. Chcel som ho vysadiť ale bez neho už nezaspím, som na ňom závislí a neviem ako ďalej. Ako sa zbaviť závislosti a normálne zaspať?

kablica

znormalizovany budes vtedy, ked zacnes viest normalny zivot, tvoje zivorenie na internete na ID nie je znormalizovanie.
ked sa bez problemov zapojis do pracovneho procesu a vybudujes si kvalitny sukrmony zivot, potom mozeme zacat hovorit o normalizacii.

kop

To moze byt pravda, akurat, ze uz lieky neberiem ziadne a mozem povedat, ze som sa konecne znormalizoval. Zeby to bolo liekmi???:-)))

kop

V dnesnej dobe nejako casto robia z ludi schizofrenikov. Staci pocut hlasy a uz je clovek schizofrenik. Mozno ti lekari nepoznaju ine diagnozy, resp. ja neviem, v com je problem.
Mne povedala moja Dr. ze jeden priznak ochorenia, ktory mam, nerobi cele ochorenie, aj tak mi napisali nakoniec, ze schizo...

Allen

Ja mam paranoidnu, trpim na nu dost dlho, mam za sebou elektrosoky, ktore pomohli tak na pol roka... ma to silny odraz aj na povahe a spravani, no predovsetkym na vnimani. Vidim veci, ludi a pocujem hlasy co iny nie a su to motivujuce vidiny, co mi aj nieco kazu a prip. to aj robim... nemocnicu navstevujem tak 4 krat do roka na mesiac cca... to je len tak v skratke, ked chces daj nejaky kontat mozem ti povedat aj viac ale fakt tuto nechcem na verejnosti moc

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky na schizofreniu - Fórum - ZDRAVIE.sk