?????

zizi

To je tiež dobrá myšlienka, komplexy tam môžu byť a môžu byť neskôr i problémom vo vzťahu.Ale podľa mňa je to celé o neovládaní seba samého,žiaden "poriadok" v tele a hlavne v duši.Existujú však i silne geneticky podmienené faktory a tam je ťažšie sa z toho dostávať.Ale láska robí zázraky.Treba na sebe pracovať a dokázať svetu ,ale hlavne sebe, že dokážeme robiť zmeny, dokážeme sa ovládať a keď sa prejde cez to najťažšie obdobie, dodá to veľa sebavedomia a posilní to na celý život.Treba si veriť a nesedieť doma na zadku,ale robiť čosi pre seba.

Janulka

Ahojte!
Každé správanie s príznakmi závislosti je pokusom potlačiť, alebo vyhnúť sa pociťovaným emóciám. Tučný človek je závislý na jedle, preto prejedanie sa je jeden zo spôsobov znecitlivenia, alebo oslabovania citov.
Človek, ktorý má nadváhu z prejedania sa je nevhodným partnerom pretože má určité komplexy. Nedokáže tie zlé nahromadené emócie zo seba dostať von, tak sa potrebuje "znecitlivieť" jedlom.
Teraz týmto príspevkov nechcem uraziť ľudí s nadváhou, ale chcem poukázať na to, že to nie je len záležitosť telesná ale niečo viac...

zizi

Ak chodí voňavý,dbá o seba,snaží sa so sebou niečo robiť,aby v budúcnosti nemal zdravotné ťažkost,tak áno.Ťažko sa naviazať na niekoho, kto sedí pred telkou, pojedá čipsy,zapíja ich kolou a plače ,že je obézny.Dievčatá radi chodia von, medzi ľudí, a pochybujem, že niektorá bude sedieť doma a pozerať,ako sa jej drahý popása na všetkom, čo mu do ruky príde.Dôležitá je hygiena, lebo tlstý človek sa viac potí a tiež obliekanie,aby nechodil stále vo vykasanom širokom tričku a nohaviciach gajdákoch, a samozrejme celkové vystupovanie,ale radšej s tým niečo rob...lebo je to o človeku-ak nie je schopný dodržiavať normálny režim,tak nebude schopný fungovať s rodinou.Ak nemá pevnú vôľu,akým vzorom by bol pre svoje deti?Preto sa to pokús zmeniť....

betka20

ethelka vracanie celkom zvladam ale znova zacinam cumiet na pro ana a videa ... myslela som si ze ked budem zdrava bude ok. ale chyba mi to

katarinna

Ako tučný, ak nemá práve tehličky na bruchu určite nevadí ale ak ledva vlečie nohy a fučí pri každom kroku tak určite vadí.

betka20

ja som napisala stihle viem ze keby som napisala take ake mne sa pacia tak mi napisu ci mi sibe:-))
aj ja teba rada vidim ethelka ako sa mas?ja nie dobre dnes som :-(( ale to nevadi raz za cas ked to pokazim nevadi:-)