Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezradná

Príspevok v téme: Bezradná
Levic_a

Ahojte,
píšem Vám, lebo by som chcela poznať názor niekoho nestranného.
Ani neviem kde začať...pre začiatok, medzi mnou a ,,priateľom\\\" je 7 ročný vekový rozdiel, on mal v minulosti jeden vážny vzťah, ja dva, ale krátkodobé. Problém je v tom, že si nie som istá či chcem s ním byť, či dať tomu ešte šancu. Totižto mi nedávno povedal, že svoju ex miloval a city voči mne dosahujú hranicu ,,nie si mi ľahostajná\\\". Hneď sme to ukončili, nejde ani tak o to, že sa ma to dotklo,ale myslím si, že každý má právo nájsť svoju pravú polovičku, ktorá ju bude skutočne ľúbiť a že chcem takého človeka nájsť tiež. Neprešiel ale ani deň a už ma kontaktoval,že sa chce naďalej stretávať... preto mám zmätok v hlave a naozaj chcem prísť na to, prečo ma teda vôbec vyhľadáva aj keď vie, že ma nemiluje a ako povedal ani nebude milovať...myslím, že sama poznám odpoveď, ale chcela by som poznať aj Váš názor či ste sa už s takým niečím/niekým stretli.
Ďakujem za Váš čas..

kabel

chce ta na sex, pretoze momentalne nema "lepsiu", akonahle najde inu, posle ta do haja zeleneho. a ty bud vlastne rada, ze ta nemiluje ani milovat nebude, ma totiz zavaznu charakterovu chybu, takze si vlastne na tento "koniec" pripit sampusom.
zabudni, vymaz kontakt na neho, neodpovedaj na jeho sms, telefony a pod..

Agnes998

Toto ti vazne povedal? Prec od neho! Nebudes mu predsa robit matrac kym najde nejaku ktoru bude schopny milovat!

Toska

Levic,moj názor.Vo vzťahu,kde sa dvaja milujú nemá sa čo i len spomínať, dokonca porovnávať minulé vzťahy,jedine vtedy ak budete spolu aspoň 2O,3O rokov a budete sa na tom zabávať.Daj mu šancu s podmienkou,že nikdy viac sa nespomenie minulosť...

AfterEight

doslovne ti povedal,ze ta nebude milovat??? ak ano,tak sa od neho distancuj,absolutne ziaden kontakt,ako napisal hrac,bude ta mat za cloveka,s ktorym si bude vyplnat volny cas...urcite ta moze mat rad,ale nic viac....a medzitym tebe niekto utecie,kto by ta lubil ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezradná - Fórum - ZDRAVIE.sk