Bizarna uchylka?

Príspevok v téme: Bizarna uchylka?
enasa

Ahojte. Kusok sa hanbim lebo mam az taku pubescentnu otazku, hoci tie roky ma uz davnejsie minuli. Nuz, nedavno som si u seba uvedomila existenciu uchylky, pre ktoru sa mi este nepodarilo najst meno a bojim sa to pred novym priatelom povedat, ze to neprijme. Ide o to, ze ma strasne berie predstava sexu so zamaskovanym muzom. To by sa este dalo, ale este viac na mna zabera predstava sexu so sci-fi priserou :D co by sa dalo riesit kostymom. :) A moja otazka znie. Prijali by ste to od partnera alebo sa vam to zda moc uletene? :)

ttttT0

Je to uplna normalka. V tomto svete v ktorom zijeme sa vsetci maskuju, preto si nemyslim, ze je to nieco zvlastne, ked take pride na um. Len sa divim, ze nemas asi co robit...?

Cariboo

super,to je dobre!
btw kukni si film pernikova vez(uz presne neviem, tusim ten) a tam to robili s maskou dakej prisery na hlave, to by bolo nieco pre teba :D

enasa

Tak, vytiahla som zatial napad s kuklou. Dost ho to prekvapilo a zaroven potesilo a uz si jednu z netu aj objednal :) uvidim ako sa nam ti bude pacit a podla toho uvidim ci prde na rad sci-fi tema :)

alf :D

ja by som si myslel, ze to snad nemysli vazne:D,, tiez by som sa v tom citil trapne:D ale tak o to by neslo:D,,, ale o to, ci by som fakt porozumel, ci by mi to vedela fakt tak vysvetlit, ze to naozaj chce, ze ju to berie:D fakt by som tomu tazko uveril:D,, ale da sa:P,, ked sa odhodlas, a ak vie o tom, ze sa vies na nete vyrozpravat o kde com:D, tak mu ukaz tuto temu,, pochopi to:D,, bude fakt vediet, ze ta to ´´trapi´´:D a pristupi na to :P

qwertinka

mne osobne sa nezdaju taketo predstavy uchylne, sama idem do kolien z predstavy uplnej submisivity, podobne, ako mnozstvo zien a taketo fantazijne postavicky ten pocit len umocnuju. druha vec je ta, ze keby prisiel v takomto kostyme, bolo by mi to skor smiesne, ako sexy :)