Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bizarna uchylka?

Príspevok v téme: Bizarna uchylka?
enasa

Ahojte. Kusok sa hanbim lebo mam az taku pubescentnu otazku, hoci tie roky ma uz davnejsie minuli. Nuz, nedavno som si u seba uvedomila existenciu uchylky, pre ktoru sa mi este nepodarilo najst meno a bojim sa to pred novym priatelom povedat, ze to neprijme. Ide o to, ze ma strasne berie predstava sexu so zamaskovanym muzom. To by sa este dalo, ale este viac na mna zabera predstava sexu so sci-fi priserou :D co by sa dalo riesit kostymom. :) A moja otazka znie. Prijali by ste to od partnera alebo sa vam to zda moc uletene? :)

Cariboo

super,to je dobre!
btw kukni si film pernikova vez(uz presne neviem, tusim ten) a tam to robili s maskou dakej prisery na hlave, to by bolo nieco pre teba :D

enasa

Tak, vytiahla som zatial napad s kuklou. Dost ho to prekvapilo a zaroven potesilo a uz si jednu z netu aj objednal :) uvidim ako sa nam ti bude pacit a podla toho uvidim ci prde na rad sci-fi tema :)

alf :D

ja by som si myslel, ze to snad nemysli vazne:D,, tiez by som sa v tom citil trapne:D ale tak o to by neslo:D,,, ale o to, ci by som fakt porozumel, ci by mi to vedela fakt tak vysvetlit, ze to naozaj chce, ze ju to berie:D fakt by som tomu tazko uveril:D,, ale da sa:P,, ked sa odhodlas, a ak vie o tom, ze sa vies na nete vyrozpravat o kde com:D, tak mu ukaz tuto temu,, pochopi to:D,, bude fakt vediet, ze ta to ´´trapi´´:D a pristupi na to :P

qwertinka

mne osobne sa nezdaju taketo predstavy uchylne, sama idem do kolien z predstavy uplnej submisivity, podobne, ako mnozstvo zien a taketo fantazijne postavicky ten pocit len umocnuju. druha vec je ta, ze keby prisiel v takomto kostyme, bolo by mi to skor smiesne, ako sexy :)

doubledog

mne by sa to zdalo fakt moc uletene.

ale urcite nie si sama, sex s priserou nie je az taka zriedkava zenska predstava.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bizarna uchylka? - Fórum - ZDRAVIE.sk