Moja váha...

Príspevok v téme: Moja váha...
Jankasik

Ahojte môj problém mozno nie je taky veľký ale nechapem to. Schudla som 5 kg a všetci mi hovoria nech uz nechudnem ci som normálna ze som uz v tvári vychudnuta a všade...a pritom moja váha je 62 kg pri výške 162cm... To sa mi nezdá ideálne podľa bmi by som mala dat dole este 10kg.. Je pravda ze nohy mam trosku hrubšie ale ze by to robila 10kg? Váha váži dobre pretože som sa vazila na viacerych...nechapem tomu... Ze by som mala tažké kosti? No mne sa to zdá blbe ked to niekto povie myslím si ze to byt nemôže...co si myslite o tom ma niekto tiez tento problém? Negatívne príspevky si nechajte pre seba tie ignorujem :)

Fleur-de-lis

Jankasik, ja viem, že my baby sa vieme trápiť pre všetko čo nie je na nás ako si predstavujeme. Mne pomáha prijať aj takéto nedokonalosti, keď si predstavím, že by som o to prišla. Teda napríklad v tvojom prípade, namiesto toho byť stále rozladená z nie štíhlych nôh, si predstav, že by si o ne prišla. A to je niečo, čo sa môže stať. No ja osobne by som mala sto krát radšej hrubšie nohy ako ich nemať a nemôcť chodiť...
Svet nás tak silno kŕmi tým, že najdôležitejšie je čo ako vyzerá, že fakt zabúdame, že oveľa dôležitejšie je čo ako funguje... A to je niečo čo si treba opakovať, kým tomu naozaj neuveríme.
Buďme múdre a nenechajme sa klamať! :)

Jankasik

Fleur-de-lis- áno presne tak bola som schudnutá v tvári v ramenách aj z nôh som schudla ale nie sú štíhle ... ked budem chudnúť ešte viac tak budem vypadať v tvári ako smrtka za cvhíľu...:/

Fleur-de-lis

a čo ti hovorí zrkadlo? :) Ja osobne sa na váhu veľmi neorientujem. Pozriem sa do zrkadla a vidím, či a čo by som chcela zmeniť.
A hrubšie nohy, no neviem či sa s tým dá veľa narobiť. Môže sa stať, že dosahovaním tenších nôh dospeješ k prepadnutej vychudnutej tvári, nevzhľadným rebrám a rukám atď...
Mám kamarátku čo by chcela schudnúť z bruška, ale nohy a ruky má už tak chudé, že to už vôbec nie je pekné, no na bruchu stále tuk.
Niečo nepustí genetika...

Jankasik

Určite nie povedalo mi ti viac ludi aj moja mamka...zas niesom vychudnuta na kosť som taky stred... Ale nevedela som pochopiť ked kamarátky ktorý su trosku tucnejsie vážia tak ako ja... A nemajú najlepšiu postavu to ma ubijalo...

Lulu2011

nie tažke kosti to su iba reci :)

vychudnuta s takymi mierami nemozes byt ani nahodou, nezavidia ti, ze ti to ide, aby si nebola stihla? :)

Jankasik

No je pravda ze nohy mam svalnatejsie pretože este ked som bola menšia som športovala ale mne sa to tak nepáči :/

odpovedam

Dolezita nie je vaha, ale pomer svalovej hmoty a tuku. pokojne vies najst dve zeny s rovnakou hmotnostou, povedzme 60kg: lenze jedna bude pekna, vyformovana a druha kusok pri sebe. Takze v tvojom pripade by bolo lepsie zistit pomer. Vaha v podstate nemusi hovorit nic, ak mas dost svalovej hmoty. Ak ti okolie vravi, aby si nechudla, tak ma na to dovod. Lepsie by bolo vidiet tvoju postavu.