Verny chlap?

mangell

Diabol - ja som mal jedinu zenu v zivote a aj ona mna - moju manzelku a po 25 rokoch sa stale velmi milujeme a iskra medzi nami vobec nevyhasla, naopak. Takze zavisi to velmi aj od ludi, ako sa k sebe spravaju a ci chcu na vztahu pracovat. Nie je nic lahsie, ako to vzdat, ale to robia iba slabosi...

Kolobeh

Ja som napriklad bol s poslednou priatelkou 4 roky a ani raz som ju nepodviedol,ono ked clovek miluje tak ho bavi byt verny.Nakoniec to skoncilo tak,ze podviedla ona mna a rozisiel som sa s nou a teraz som uz 2 roky sam.Mam vela kamaratov,ktory niesu verny a mne hovoria,ze mi sibe ked som verny,ale proste ma to bavi byt vernym.Takze existuju aj taky,ktory vedia byt verny.

MultiLevel

pandorica, tiez musim oponovat :) Ja zas nepoznam osobne chlapa, ktory by podvadzal. Mam vsak kamosku, ktora "rada" podvadzala, lebo...
Moja skusenost, ak je chlap spokojny, nema preco podvadzat a to aj cez vsetky prirodno-praveko-sexualno-neviem ake zakony

LILIII

sa necudujem ,ze obcas ti s chabejsim uvazovanim podlahnu ,vsak dnes je sex vec verejna ,vylieza odvsadial a ked natrafite na jedinca s poskromnou moralkou, ktory nedokaze svoje potreby ustat je nezavazny "flirt" na svete ....... a ked si uvedomime ,ze city sa od sexu nie vzdy daju oddelit nariekame a citime sa malickí a zbytocní
Vasili vdaka Bohu ,ze si ..... a samozrejme i ostatne prispevky su pekne napisane

nadej123

@Vasili: to si nadherne napisal, tie argumenty ako muz mysli an svoju ked vidi jej oblubenu farbu etc.

NEmam vztah, ale ked som mala vztahy, vzdy sme si boli vzajomne verny. Sice som mala minimum vztahov, ale mam dobru spravu ze napriklad u nas to bola 100% venrost z oboch stran a rozchody nikdy nesuviseli s neverou, Byvaleho som nechala a on ma este stale kontaktuje lebo ma miluje. Muzi vedia byt verny. Netreba ich vkuse podozrievat, tym zena samu seba degraduje na hysterku.