Verny chlap?

MultiLevel

samozrejme, ze existuju muzi i zeny, co nemaju potrebu podvadzat, ani nepovazuju neveru za jedine vychodisko z problemoveho vztahu. Su ludia, co sa radsej uprimne porozpravaju, akoby mali klamat seba i partnera. Su ludia, ktori aj keby mali neviem ake problemy vo vztahu, nebudu neverni, lebo citia, ze im to tak ci tak nic neda a nic to nevyriesi...
A potom su ludia, co su ich opakom...
Nuz, v zivote sa stretnes s oba pripadmi. Ja vsak verim, ze co clovek vyzaruje, to si aj pritahuje, takze ak obcas vidime okolo seba len to "zle", skusme sa zamysliet, co nam to hovori a co z toho mozeme vytazit :)
A nikdy nezabudaj, ze ak maju okolo teba ludia povrchne vztahy plne nevery, to neznamena, ze taky vztah caka aj teba :)

vivien666

Dakujem za prispevky,niektore aj potesili,uz som to vzdavala,ze taky je. A potesili ma prispevky od chlapov, gratulujem vasim zenam,ze vas maju. Dalijado ,igords a matt 1***

matttttttttt

mna uz baba podviedla,ale ja by som toho nikdy nebol schopny,ba ani prostitutku by som si nevzal do postele,ja ked nelubim neviem mat sex....a ked lubim tak celym srdcom

dalijado

nuz, staci aby ten chlap bol podvedeny a uz sa takmer na 100% zaradi do tej sku***enej skupiny a bude tiez podvadzat..
je to ako lavina..
ale ano, pokial este chlap nebol podvedeny, tak dokaze za kazdych okolonosti a na 100% byt verny.
mam 39 a som zenaty 21 rokov. ani raz som nepodviedol (a to mam prilezitosti dost!), zena mi je vaznejsie ako par minutova haluz s k*rvu..

LILIII

skus ist rano do prace neumyta ,nenalicena ,neucesana ,neobtiahnuta a uvidime ci by po tebe niekto hodil pohlad
Keby poniektore "kreatury" zocil muz bez licidiel a priceskov asi by rezignoval skor ako si myslis :D

vernymangel

U nas je to takto - manzelka mi na zaciatku nasho vztahu ukazala, aka je skvela v sexe. V tomto mi splni doslova vsetko. Je nadherna, sexi, dokonala. Dala si jedinu podmienku - ze ju nesmiem podviest, inak o to vsetko pridem. A mna to za tych vyse 20 rokov, co sme spolu, ani len nenapadlo. Trufam si tvrdit, ze to co mi da ona, mi neda ziadna ina na svete a preto urcite nerisknem taku velku stratu, o tom som presvedceny a mam to aj vyskusane, ked sa o mna pokusali ine :)

Fleur-de-lis

verím, že sú muži a ženy, u ktorých k nevere nikdy nedôjde ani v prípade, že im začne niekto iný imponovať.

Záleží na postojoch, sebakontrolou (najmä nad emóciami), zodpovednosťou, mierou egoizmu, čo pre človeka znamená vzťah...

winki

áno existuje a osobne poznám troch za ktorých dám ruku do ohňa...a sú inteligentní, šikovní, skromní a pracovití a aj pohľadní.
P.s. jeden z nich je môj priateľ.