Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa ľúbiť dvoch?

Príspevok v téme: Dá sa ľúbiť dvoch?
StratenáDeva

Chcem len vedieť váš názor. Mám vzťah , poznáme sa už pol roka a oficiálne sme pár 2 mesiace . On je veľmi zlatý , spoľahlivý , ľúbi ma , vidím to v každom pohľade , dotyku ... Najskor sme boli len priatelia , no on sa zamiloval .. Nevedela som čo urobit a nakoniec som si začala myslieť ,že ho ľúbim . Nie som si tým celkom istá , i keď to znie strašne , no rada s ním trávim čas , rozumieme si , pomáhame ,vieme sa spolu smiať i plakať ...
No stále tu je minulosť. Človek ,s ktorým nemožem byť . Žije v zahraničí ,i keď sem občas príde ,lebo tu má rodinu ( tak 2x ročne) .Ja tu študujem , nemožem odísť , on sem prísť nechce, má tam dobrý život. Dvakrát sme to skúsili na diaľku,nešlo to,ušiel z toho. Teraz sme opať v kontakte ... Viem ,že od toho nemožem nič čakať , no predsa som navrhla stretnutie , Chcem ho vidieť , cítiť ...
Viem , že ublížim priateľovi ak to zistí a ublížim i sebe , pretože si to budem vyčítať a obnovím ešte vačší cit k minulosti .
Neviem si však predstaviť ,že bude tu a ja ho neuvidím ..
POvedali sme si,že sa len stretneme,ujdeme z reality a budeme spolu aspoň na pár dní,ale obaja vieme,že vzťah sa nedá .. Vraj keď doštudujem , možeme byť spolu ...

Som proti nevere , ale neviem ako odolať , neviem čo urobiť.
Moj vzťah neberiem tak vážne ako priateĽ , často si nie som ničím istá ...

StratenáDeva

Ahojte , to som opať ja :)
V poslednýc dňoch som o tom veľa premýšlala. Po tom poslednom rozhovore sa mi ten druhý neozval , je na nete ,ale neozval sa a ja nejak nemám ani chuť s ním komunikovať.
Priateľovi som povedala,že nechcem nič siliť ,nech spomalí , že som s ním veľmi rada,ale neriešim budúcnosť . Povedal,že on tiež nie , že budeme spolu ,kým budeme chcieť a budeme tak šťastný ... Strávili sme spolu viac času a je to fajn ...
Už váham či sa s tamtým stretnem , chcela by som to ukončiť vnútorne ,ale už rok sa o to snažím , no budem sa i naďalej , už to aj tak nie je také ako predtým ...

Mám pocit,že som si ho zidealizovala a on je niekto iný . Možno je to tým ,že sme boli spolu krátko a za ten čas to bolo romantické a vzrušujúce ,ale inak ho vlastne ani nepoznám ...

rena20

prepač ale važne dalka nieje dobra ty nevieš čo on robi tam a on nevie čo robiš ty čo ak skončiš školu a budeš chceť byť snim a on ti povie že už stebou nemože byť maj toho druheho a budeš štastna:

MultiLevel

StratenaDeva a myslis, ze ma zmysel ostavat so sucasnym priatelom? :) Kedze to neberies tak ako on, ani nemilujes tak ako on, nebolo by lepsie sa rozist s nim, na toho v zahranici zabudnut a najst si niekoho skutocne k sebe? :)

Agnes998

Nedivim sa ti ze chces cestovat a skusit zivot za hranicami, vy mladi mate teraz tolko moznosti, bola by skoda to nevyuzit. Na tohto tvojho donchuana zabudni, keby ta mal rad, tak zariadi aby ste boli spolu, stale ti len opakuje ze to medzi vami nema zmysel tak mu ver. Vobec sa s nim nestretavaj. A s priatelom to radsej ukonci hned kym mu este viac ublizis, nelubis ho a nevidis vo vztahu s nim ziadnu buducnost

StratenáDeva

Už mi napísal , vraj sa mám venovať priateľovi , že vzťah nemá medzi nami význam .. Že ma má strašne rád ale je to tak ako to je ..že keď sem príde, vie že mi to nebude stačiť , že by zase len odišiel... že keď budem chcieť ,tak sa stretneme ... súhlasila som , chcem ho vidieť a porozprávať sa ... Možno čakám ,že po tej dlhej dobe to už nebude také , že tam prídem ,porozprávame sa a ja budem schopná to v sebe uzavrieť ... že už nebudem chcieť tak veĹmi niečo , čo nemože byť moje .
Fú , ťažký večer :)

Fleur-de-lis

Mať cit pre dvoch ľudí je zrejme možné, ale rovnaký asi nie je.
Lenže to je miesto, kde má človek použiť rozum, a ovládať svoje konanie. Lebo inak si týmto spôsobom navodí len problémy.
Len dnes je v móde konať a až potom myslieť. A najmä keď všade v telke to prezentujú ako správne.
No mala by si kontakt s ex prerušiť, alebo sa rozísť s tým súčasným.
Na čo pokúšaš osud? Chceš zraniť priateľa? Chceš ostať "namotaná" na ex? Čo dobré ti to prinesie?
Osobne si myslím, že najlepšie by pre teba bolo momentálne byť single a dať sa dokopy. Spoznávať svoju osobnosť, pracovať na nej, rozvíjať ju. Dospieť.
Si mladá holka, myslím, že dosť silno ovládaná pocitmi. Hej, emócie sú niekedy silnejšie než my, no treba sa učiť čo s nimi...
K priateľovi sa snaž byť úprimná. Lebo tvoja neúprimnosť ho možno nezraňuje teraz, ale zraní ho, keď to vyjde najavo.
Prajem odvahu a múdrosť k ďalším rozhodnutiam.

StratenáDeva

Phoe - Najradšej by som ušla niekam , kde by som si usporiadala myšlienky . Akokoľvek sa rozhodnem niekomu ublížim , v oboch prípadoch však ublížim sebe. Ja som expert zamotať sa do komplikovaných situácií . Keď tak nad tým premýšlam ... asi som nemala ísť do vzťahu a povedať mu ,že nie som pripravená ,že neviem s kým chcem byť a čo čakám od života ... Je jednoduchšie byť voľnou .. Takto by som sa s tamtým teraz stretla , nič by ma neviazalo k ani jednému ... Len keby viem lásku dať nabok :)
Inak ďakujem ,že si so mnou píšeš ...

Rena - o krásu nejde , aspoň mne nie ...

gagar

Podla mna ak moze mat clovek napr. dvoch psov a mat ich rovnako rad, tak preco nie aj ludi? Tu skor stoji otazka, ako sa s tym popasuju ti dvaja muzi...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.