Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lekári nevedia prísť na to čo mi je...

Príspevok v téme: Lekári nevedia prísť na to čo mi je...
Ttamara

Bože,JežišMária...čo som ja pokusny králik?.. Podľa najnovších zistení že vraj mám pleseň na tvári. Jeto preto, že ma svrbí tvár, hlavne čelo...a červena. Počul niekto otom?..Lebo ja nie......A musím sa napchávať silnými liekmi..Ja už ani neviem čo je to život bez liekov, som ako na drogach...Bože kedy to skončí....A dalšie vyšetrenia krvi predomnou, aslo 175 OK.,zápal žiadny.....tak čo ešte??
Kedy sa to skončí.,Ja už nevládzem, ani po fyzickej ani po psychickej stránke.
Všetko v norme,,,,a mne niečo je.......:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ttamara

Tak presnejsie grepove jadierka...skusim pozhanat. A vraj citron ma tiez antimykot.ucinky.
Na tvar radsej nic. Lekarka mi dala nejaku vzorku kremu.Vlastne 3. Kazdy tyzden. A uvidim aky krem mi bude najlepsi. Lebo nemozem hormonalne maste.

vitavi

Iste máš rada pochutiny voňavé, prifarbené, povzbudzujúce, sladké, príp. ovocie, hlavne surové , tropické, subtropické alebo veľa našeho.

RNG

Grapefruit nie je antimykotikum, ale len vytazok z jeho jadierok chemicky zmeneny na povodny patentovany citricidal. A ten je dnes velmi tazko dostat lebo vacsina vyrobcov sa dala zastrasit, kedze farmacii tento ucinny antimikrobialny prostriedok velmi vadil.Dnes je ho mozne dostat len ako vyrobok firmy BioChem research pod menom citricidal , profesional a musi mat napisane na flasticke,. ze obsahuje chemicky zmeneny vytazok z grapafruitovych jadierok, kde polyfenoly z jadierok su smenene chemicky na zmes quaterniovych zlucenin.
Sopm zvedavy, do kedy bude este na trhu.....
Ale protiplesnovych je plno, mozem spomenut napr carvacrol z oreganoveho oleja, pripadne aj kokosovy olej, co obsahuje tiez protiplesnove, a tiez Tea Tree oil.

Oreganovy a tea tree musia byt riedene,inac palia plet, oreganovy na max 5%, aj 2% staci, rozriedit ho mozes napr kokosovym olejom, dobre premiesat.

Ttamara

Aslo a crp mi bolo robene a ona o tom vie. Oni uz ma neriesia...:-( musim si ja nato prist sama.....lenze Ako?? Ked ja nevieeeem....

ebi777

pri protilátkach na mykoplazmi, toxokarozu a ostatné baktérie... že by bola zvýšená sedimentácia???
vôbec to nie je pravidlom!!!

možno pri nejakých streptokokových alebo stafylokokových zápaloch býva zvýšená sedimentácia

zrejme tvoja lekárka myslela, protilátky ako ASLO a CRP

nemyslela protilátky na potvrdenie/vylúčenie spomínaných patogénov

Ttamara

Tak dnes som absolvovala endoskopické vyšetrenie žalúdka.,uvidí sa..či za tým bude spomínaný helikobakter.
A spomínala som kožiarke, či by nebolo potrebné ešte vyšetrenie krvi na rozbor.,či tam náhodou niečo nemám. Vyšetrenie na protilátky...,že to už by bola zvýšená sedimentácia a ja ju mám v poriadku,tak to není potrebné.
Dalej...žiadne lieky doživotne brať nebudem, lebo mi lekárka nechce predpisovať.,ešte dnes ano aj to iba polovičnu dávku.Tak mám do vianoc a potom..NEVIEm ako ...Vraj nemôžem brať tak silné lieky .,že mala by som vyhľadať kozmetičku,nie obyčajnú ale špecializovanú..a investovať tam. Lenže načo mi je čistenie pleti.,ked ju mám citlivu.,a vraj tie fľaky červené si mam prekryť makeupom. Ani makeup z lekárne není ono. Mna svrbí tvár.,je problematická a ja si ju mám prekryť makeupom? Aby okolie nevidelo?? Nerozumiem tomu....Bez liekoch budem natom oveľa horšie ako som.,Čo mám robiť..
A že to môže byť aj psychického pôvodu.,tak možno niečo bolo..viac.,ale tak zas neverím, žeby mi to tak dlho držalo. Aj ked som vyrovnaný a spokojný človek.,stresom každodenným sa človek neminie. Tak potom by som nebola sama a lekárka by vedela, že je za tým stres.
Vraj dobre antimykotikum je grep,tak ho budem jedávať hoc aj na kilá.,len nech to ide preč.
Neviem či to ešte vládzem v sebe potlačať..už zas prechádzam do fázy.,ked mi je do plaču.
Ako mám toto všetko vnímať...

Ttamara

Mam sa ist objednat na gastro kvoli helikobterovi....akoby mi to nemohli z krvi. Mali problem...krvny obraz a sedm. a nieto este na nejakeprotilatku.
Vlastne brala som Indonal vyz.doplnok 2.mesiace.potom dalsi mesiac a zacalo to ....hned som vysadila. Neviem ci toto bolo spustacom. A nemozem z toho von.od leta.

anka89

no ja som brala lieky na tlak a zrazu mi povedali v lekarni ze maju tie iste lieky len od ineho vyrobcu ja ze v pohode a zrazu po jednej tabletke som bola cela na tvari cervena svrbelo ma to az usi myslela som ze zblazniem a potom som liey nebrala a potom zas zobrala no trvalo mi to kym som prisla na to ze to mam z liekov a ta teraz uz beriem lieky len jednej znacy a mam pokoj vyskusaj a porozmyslaj ci to nemoze byt aj z toho

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lekári nevedia prísť na to čo mi je... - Fórum - ZDRAVIE.sk