Lekári nevedia prísť na to čo mi je...

Príspevok v téme: Lekári nevedia prísť na to čo mi je...
Ttamara

Bože,JežišMária...čo som ja pokusny králik?.. Podľa najnovších zistení že vraj mám pleseň na tvári. Jeto preto, že ma svrbí tvár, hlavne čelo...a červena. Počul niekto otom?..Lebo ja nie......A musím sa napchávať silnými liekmi..Ja už ani neviem čo je to život bez liekov, som ako na drogach...Bože kedy to skončí....A dalšie vyšetrenia krvi predomnou, aslo 175 OK.,zápal žiadny.....tak čo ešte??
Kedy sa to skončí.,Ja už nevládzem, ani po fyzickej ani po psychickej stránke.
Všetko v norme,,,,a mne niečo je.......:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ebi777

a robili ti krvné testy na rôzne protilátky???

napr. helicobacter pylori sa môže prejaviť ako výsev na tvári, a tak isto rôzne iné baktérie sa môžu tak prejaviť...

Ttamara

Ked lekárka mala dovolenu a prítomná bola iba sestra.,tak som ju požiadala sama,aby mi zobrala krv na zapalové testy,krvný obraz a sedimentáciu.
Všetko bolo v poriadku.Žiadny prítomný zápal,v norme.
Moja kožna lekárka už nevie či jeto pleseň,lupus.,alebo čo.....Stále sa ma vypituje na moje zdr.problémy.,že niečo mi to spôsobuje.
A hľadať príčinu je ako hľadať ihlu v kope sena. Som už bezmocná. A najlepšie lieky stiahli z trhu.,už aj kopiu intrakonazolum..toto mi pomohlo. Pamätám, že po dvoch týždňoch som bola úplne že v poriadku a nepredpokladala som, že sa to vráti. Verila som, že jeto preč. Ale nie.,tak načo je potrebná viera?
A teraz sa to len zhoršuje.,cítim akoby som mala na tvári mravenisko,hlavne pod očami a lekárka mi nemá čo ponúknuť. Tak toto by hádam každého dostalo. Beriem tak slabučké lieky,ktoré nemaju žiaden účinok. Neviem čo mám robiť.,plačem,zmetkujem a toje všetko. A obvodna lekárka nato, že to si musím zistiť sama, čo mi to spôsobuje?..lenže alergického pôvodu to není..a ja neviem prísť na koreň.
Poradte mi niekto další postup...

Ttamara

Halo. . , ludia...trocha sa tesim..ze sa mi to dari..lepsi...Aj ked som este na liekoch..za par dni idem na kontrolku...snad mi lekarka znizi davku..a postupom casu celkom prec. Nuz ale to je este daleko lamentovat...snad to Vyjde..

MultiLevel

Ajja, jasnee :-) Vola sa to Psychotronicka poradna pre chorych I. a II.
ked som mala problemy, vyskusala som vsetko mozne, az mi napokon pomohla psychotronicka liecba. Neviem ci si to pamatas ale v istom casopise kedysi fungovala tato poradna, kde ti zdarma radili a mnohi co presli liecbou, boli velmi spokojni a lekari len ostavali s otvorenou pusou :-)
V knihe sa nachadzaju zakladne ochorenia, ak mi povies co konkretne ta trapi, mozem ti to vyhladat :-) A zistit, ci sa tam nachadza tvoj problem...Tato liecba je nielen o zmene stravy, ale aj o fytoterapi, o duchovnej zmene, ako sa naucit inak premyslat a co sa mne velmi paci, zistis v com ma tvoje ochorenie povod :-)

doubledog

ano, si pokusny kralik.
akurat s tym rozdielom, ze klasicky pokusny kralik by nikdy nesuhlasil s tym, aby na nom robili pokusy.

ty to robis dobrovolne, nikto ta k tomu fyzicky nenuti.

Ttamara

Co si myslite o postoji obvodnwj lekarky....Ked som dnes ta zasla..a spytala sa ci by nebolo vhodbe zobrat nejake odbery..vysetrenie krvi...tak ze nie..pockame este ako zaucinkuju lieky naordunocane koznou lekarkou... A co ak nieco mam v krvi...preco cakat? ..nechapem ten pristup...!

Ttamara

Vraj to moze byt aj preto ze som vybrala vela antibiotik..co priznavam ze ano. Takze jedno sa lieci a druhe kazi...ach jaj...A tie prebiotika hadam mozem komvibovat s inymi....