Da sa schudnúť za 2 týždne?

stastnablcha

ahoj, ja som si dala teraz moj maly"osobny projektik" . kazdy den zacnem s jogou (7 minut) a potom mam seriu cvikov co sa daju aj vecer pri telke a pomedz to som vylucila sladke... za tyzden mam 5 cm v pase dole. neviem co to je na vahe, ale citim to na nohaviciach ze je to lepsie..

munz

ale samanka, tak už aj sem dávaš piperine? tabletky na chudnutie neexistujú, a ty sem píšeš, len preto, že je to Tvoja práca, lákať ďalších zúfalcov, piperine NEFUNGUJE

iiiivvv

Tak mne sa podarilo za 9dní dať dole 5kg pred mesiacom a teším sa lebo naspäť nemám nič.Samozrejme pomáham si naďalej pre mna tou konečne správnou výživou vďaka ktorej som vyživená a aj kilá odchádzajú...teším sa.

Janka9231

Ahoj :-) Rýchlemu chudnutie by som sa radšej vyhla, je to síce zdĺhavé a nie vždy príjemné, ale treba si vybrať cestu prirodzeného dlhodobého chudnutia. Osobne môžem odporučiť doplniť stravu o bylinkové ajurvédske zmesy, mne veľmi pomohol napríklad Reslim - -odkaz odstránený- :-)

Mia1264:&(€):&

Ja som viradila z jedalnicka hranolki a menej peciva akurat na rano jeden celozrnny rozok a na vikend jeden a pol .no a nevidim na sebe ziadnu zmenu prosim viete mi nejako poradit ako schudnut tak normalne nie blbo ale normalne nie hladovka alebo ziadna anorexia ale. Nieco take normalne .dakujem za otpovede :-) :-)

Radoslava

Mne sa podarilo za tyzden schudnut 5 kg, vyvazena strava , oitny rezim .. kontakt: radoslava.olejnikova@gmail.com alebo FB: Buďme krajší a zdravší

Radoslava

Mne sa podarilo za tyzden schudnut 5 kg, vyvazena strava , oitny rezim .. kontakt: radoslava.olejnikova@gmail.com alebo FB: Buďme krajší a zdravší