Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalubit sa - kolkokrat?

Príspevok v téme: Zalubit sa - kolkokrat?
yesterday

Ako to mate vy, kolkokrat za zivot sa podla vas dokaze clovek tak naozaj zalubit? Ja som bola skutocne len raz, bola to platonicka laska. Bol to moj blizky kamarat, takze som ho poznala, nebolo to "zalubenie sa do predstavy". Nase cesty sa rozisli, on mal rad inu. A stale som do neho zalubena, uz 8 rokov. Nebola to moja prva laska, uz predtym som bola viackrat "zalubena", aspon som si to myslela v tej puberte, ale to sa nedalo porovnat intenzitou. Mam priatela, istym sposobom ho lubim, ale nikdy som nemala pri nom podobne pocity a myslim si, ze keby sa stal nejaky zazrak a prisiel by ten kamarat, tak by som vedela odist s nim. Ale to len hypoteticky, taka moznost nema ako nastat. Potom som dlho bola sama, lebo som hladala to iste a nenasla som. Tohto priatela mam rada, pritahuje ma, ale nikdy som nebola do neho zalubena, uz od zaciatku. Da sa tak zalubit viackrat v zivote, ci nie? Vam sa to podarilo?

&

Ja som už do tretej zaľúbený, takže veľakrát.
Zalezi od toho keď ta ta jedna prestane baviť a začne si rozumieť s inou s ktorou ta to strašne bavi byť.

Cariboo

netusim kolko x sa da zalubit, to bude asi individualne a podla okolnosti.

osobne na tvojom mieste sa viac sustredim na terajsieho priatela. mozno v nom objavis nieco zamilovania hodne, pretoze tuzit osem rokov po niekom kto nikdy nepride je nezdrave a zbytocne sa trapis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalubit sa - kolkokrat? - Fórum - ZDRAVIE.sk