Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryžová kúra od buduceho tyzdna

Kristyna

1 den - zatial v absolutnej pohode, ranajky aj obed zvladnuty, vela tekutin, zhon v praci... pozvanie na kavu som prijala a dala si sypany zeleny caj :) ide to...

Kristyna

Rusovlaska dik za tip :) ja sa idem zasobit zajtra... zacinam sa na to velmi tesit, myslim, ze obdobie sme zvoli vyborne

Kristyna

kde a kedy sa toto zvrtlo na temu o chudnuti?

este raz.. aj ja viem o racionalnom stravovani vela, poznam dlhodobe posty, a diety na chudnutie neuznavam.. ziadnu

je ale dokazane, ze spravnou kombinaciou potravim sa da docielit ocista celeho tela... priklanam sa ka nazoru, ze za vsetkym zlym, co trapi telo, treba hladat nanosy v crevach, vnutorny tuk na organoch a nedostatocnu vyzivu... a o to tu pri tejto kure ide, o precistenie, vycistenie a nastavenie spat na normalny rezim...

nechapem tento odboj... fakt nie :)

odpovedam

prohealth, hadam je jasne, ze jedenim len ryze a zeleniny sa energeticky prijem tela znizuje oproti strave pred tym. Takze sa aj znizuje prijem sacharidov, z ktorych je predsa energia atd. Ved to su samozrejme veci. Ja som si tym bohuzial musela prejst a velmi dobre viem, o com pisem. Je to pre telo sok. Hlavne co sa tyka psychickych symptomov. Musela som byt dva tyzdne na PN. Ja by som to veru uz dalsi krat nerobila. A uz vobec nie dobrovolne. Osobne som za zdravy zivotny styl a nie nejaku kuru ci dietu, ktora nema vyznam, ak sa potom clovek vrati k povodnemu stravovaniu.

lu

stravujem sa kadejako, podla toho aj aku mam zmenu v praci, robim totiz na 3 zmeny....v praci mam pohybu dost, az by som povedala, ze zeny by ani take tazke dvihat a robit nemali....co sa tyka tych kj, tak to je vseliake, neviem to sakra opisat dako presnejsie.....vo february som mala este 86 kg, teraz mam tak ako kedy 74, 75..stale je to uz dva mesiace na tomto istom...je pravda aj to, ze sme mali vela volna, tak tam taky pohyb nebol....ale tak mi prosim porad, zariadim sa dako, podla rady atd..meriam 166,167 a chcela by som dat dole aspon na 65....diky

Prohealth

Lu

Musela by si mi viacej opisat ako sa stravujes, kolko cca kj za den prijmes, aky je tvoj bazalny metabolizmus, tvoje pohybove aktivity.
Moze byt, ze prijmas prilis malo alebo naopak prilis vela kj/za den.
Najtazsie sa chudnu tkz. "posledne" kg cca poslednych 3-5.

Tam sa uz telo viacej brani a treba ho "sokovat" to znamena raz za tyzden/dva si spravit mensi cheating den a metabolizmus by sa mal nakopnut. Ale pozor vazne len raz za cas. Toto je jedna z alternativ. Existuje ich ovela viac ale nato by som musela vediet tie veci kt. som pisala vyssie.

lu

prohealty..ked sa do toho rozumies ako pises, skus mi prosim poradit, co mam robit, ked mam uz 2 mesiace vahu na tom istom mieste....??????diky

Prohealth

Pre Odpovedam:

Citujem tvoju reakciu ze pri ryzovej diete je prijemny vedlajsi ucinok schudnutie.

"No prave o to ide, ze schudnutie je prijemny vedlajsi ucinok. Odstavenim tela od prijmu zdroja energie (sacharidov) si sposobite po ukonceni "kury" prave priberanie"

Skus formulovat svoje slova jasne. Ja citam velmi pozorne a z toho co si napisala jasne vyplyva ze ryza nieje sacharid. A potom vznikaju len bludy a bludy, ktore sa dalej siria internetnom..

lu

prohealth......mas pravdu, aj ja som schudla pitnym rezimom, 5x denne strava, samozrejme pestra a ani som necvicila, len v praci a tam sa dost narobim, cize, ako keby som mala cvicenie pravideolne kazdych osem hodin denne..heeh.....ale drzte sa toho, co pisala prohealth

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryžová kúra od buduceho tyzdna - Fórum - ZDRAVIE.sk