Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale vycerpavajuce snivanie

Príspevok v téme: Neustale vycerpavajuce snivanie
nightmare2

Uz to vazne zacinam brat ako problem pri mojej kazdodennej existencii. neustale sa mi sniva a som z toho strasne unavena. telo je po noci sice ako tak oddychnute ale neskutocne som psychicky vycerpana. akoby som ozaj celu noc nieco riesila.
nesnivaju sa mi nocne mory to nie, ani nic morbidne, zle, nikto ma nenahana, nedusi...su to niekedy sny s pointou, niekedy nie, niekedy sa to do bodky vyplni niekedy mi to len utkvie v pamati. ale napr. ked ma v sne niekto nahneva, tak uz vstavam podrazdena a naozaj toho cloveka ledva v ten den pozdravim. vravim si ze to je blbost ale neviem si pomoct. alebo sa mi snivalo, ze mama mala derave papuce a vravela mi, nech jej pozriem z prace nejake nove...a ja som to urobila, ja som bola v tom, ze sa to naozaj stalo. toto je este ako tak smiesne ale naozaj som velmi vyšťavená a veľmi mi to zasahuje do života.
uz som skusala vselico, cerstvy vzduch, premiestnit posteľ, stravujem sa zdravo a pijem dost tekutin, vratane cvicenia (behanie) tak v tom to nebude. ako taka ulava nastava pocas splnu. najhorsie to je, ked mesiac dorasta a po splne. s menstruaciou mi to nijako nesedi. ako prestat uz konecne snivat. som tak unavena zo vsetkeho. cez den riesit veci a este aj v noci. neviem ci neist za psychologom.

TinaM

no pokial su sny dobre, tak samozrejme aj ja chcem pokracovat v spani. Ale casto su neprijemne, niekedy placem, hadam sa...vtedy sa po prebudeni snazim na to zabudnit, spomenut si na nieco ine, pekne, aby som vobec mohla vstat a nahodit usmev.

Prezyvka55

TinaM ale divne ze zabudat na sny, ja ked mam cas napriklad sobota nedela ze si pospim aj 10 hodin tak po prebudeni este lezim v posteli a snazim sa do sna vratit a dosnivat ho, aj ked je zly, vzdy ma to nejako zaujme ten dej v nom ze chcem vediet ako to bude pokracovat tak sa snazim si vybavit poslednu scenu co si pamatam a velakrat sa este do toho sna dostanem len problem je nieekedy ze sa zaseknem na tej poslednej scene a vskutocnosti spim uz 2 hodiny a obraz ako keby sa nepomohol zas sa zobudim a uz lezim 12 hodin tak uz sa mi viac spat nechce :D
Tak nie vzdy sa da dosnivat.

Prezyvka55

Recept je jednoduchy, menej spat, spi tak 4-5 hodin denne a nebude sa ti snivat nic, po par dnoch budes taka unavena ze do tej postele padnes za par sekund ti uz bude zvonit budik ze mas vstavat.

TinaM

presne viem, o com hovoris, zazivam to iste. Mam vsak pocit, ze cim viac som v strese,tym viac sa mi sniva. Budim sa vycerpana a cele dni o snoch premyslam, aj ked nechcem. Snazim sa rano po prebudeni, este polezat v posteli a vedome "zabudat" na sny, rozveselovat sa pokial boli negativne a aj nasilu sa usmievat. Obcas to pomaha :)

snilek

Ahoj, ja to beriem práve naopak, milujem keď sa mi sníva a čím viac tým lepšie, aj keď sú to nočné mory, je to pre mňa niečo úžasné, ako keby som vstúpila do iného sveta.

Ale aby som sa vrátila k téme a poradila ti skús LUCIDNE SNIVANIE.V skratke su to sny, v ktorych si uvedomujes ze snivas a dokazes ich ovplyvnit podla svojho uvazenia. Na internete je o tom vela popisane tak skus na tom popracovat, chce to vela usilia, ale vdaka tomu si mozes dat svoje sny doporiadku a mozno sa ti aj snivanie zapaci, tak ako mne :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale vycerpavajuce snivanie - Fórum - ZDRAVIE.sk