ZAleži na veku? co ked je ten vekovy rozdiel viac ako 10 ?

moniqa87

no co ja viem, jemu sa to moze zdat este malo ked mas estelen 15 a to nemusi ist o vekovy rozdiel, mozno po niekolkych rokoch by si ta aj tak vsimol, no, ale si dost mladucka a to by mu mohlo aj vadit....
hmmm... a poculi ste uz o tom, ze hlavne baby ktore nemali bohvieakeho otca, alebo ich nevychovaval vobec maju tendenciu si najst omoc starsieho partnera lebo v nom podvedome hladaju otca? nieco na tom bude urcite, ale to si uvedomi fakt maloktora...

zuzula.po

ten vekovy rozdiel spociatku nevadi.Az neskor,ked ma zena napr.3O-35 a muz 40-45 zacinaju problemy hlavne v sexualnej oblasti.Muzovi sa uz nechce a zena len dostava chut na sex :-)) Preto vznikaju nevery.Zena si hlada takeho ktory ju uspokoji a chut na sex teda mladeho zajaca 20-25.Muz chce byt este obdivovany tak si najde 20tku,ktora este nevie vela o sexe,takze ju uspokoji :-)

drndo

Moja manželka je odo mňa mladšia o dvadsať rokov a stále si rozumieme.idylka je vtom že nemám potrebu naháňať mladé baby. Ja to mám doma.Naše deti sú dospelé majú svoje záľuby a my sa cez voľno flákame tak isto po meste a občas si s mladými zakývame.

ffff

ja akurat nechapem jak moze 24 a viac rocny chlap chodit s 15-17rocnou babou...Ale zas jak napisala ginngi, 100ludi 100 chuti...

ginngi

ja mam 17, a moj priatel bude mat toho roku 27.. skoro 10 rocny vekovy rozdiel, ale... je uazsne mat tak starsieho partnera.., mame si o com powedat, poradi mi, ak treba, pomoze, a tak proste.. je to uplne ine, ako ked chodi baba vo svojom veku, podla mna niekedy zalezi, ale niekedy ani nie.., niekomu je dobre, ak chodi s mladsim,alebo starsim, alebo rovesnikom, zalezi od cloveka samotenho, a laskaa.. je tam na prvom mieste..:)

kačena

No to je pekné, u mna je problm v tom, že on nevie, že ho mama rada....a chcem mu to povedat, len nevime, či by si to on vedel predstavit...vztah s 15-ročnou

dada

ja mam dva aj pol rocny vztah s 26 rocnym muzom a mam 41... sme na tom podobne ibaze ja s muzom uz 8 rokov nezijem iba stale spolu byvame a neviem ako to dopadne...

ffff

ja mam 24 ,moja partnerka 41 a vekovy rozdiel ani jeden z nas nepocituje...moc sa milujeme a ked sme spolu je to moc krasne.(Ale musim dodat ,ze ona je vydata a byva v celku daleko, nastastie stujuje dialkovo kusok od mojho mesta, takze sme spolu relativne casto :) Zo zaciatku to mal byt len milenecky vztah, len sa to nejak vymklo z pod kontroli a sme sa do seba zamilovali jak blazni :)