Psychiater/Psychológ BA

Príspevok v téme: Psychiater/Psychológ BA
Lui

Dobry den,
Uz asi 5 rokov sa liacim AD a momentalne nemam psychiatra.
Prosim Vas, nevedeli by ste mi poradit nejakeho z Bratislavy? Nejaky co je naozaj empaticky, chapavy a trpezlivy. Najlepsie by bolo, kebyze to je zena a v relativne mladsom veku, aby sa viacej vedela priblizit mojim problemom.
Hladam aj vhodneho psychologa, avsak psychiater je momentalne podstatnejsi, zachvilu mi dojsu lieky :/
Snad mi budete vediet poradit, vopred dakujem!

Bruno333

Hondacivic:
Mas internet, kde mas cely zoznam psychologov a psychiatrov vo svojom meste a okoli. Aky druh psychoterapie hladas? Psychoza je vazna vec a bez liekov to urcite nepojde a ked ti lieky nesedia MUSIS TO KONZULTOVAT SO SVOJIM LEKAROM-ODBORNIKOM, nie cez internet prosim Ta, a este k tomu tu kde chodia podobne pripady ako Ty,
Zhanaj, informuj sa, telefonuj, rad sa, vyskusaj viacerych nie len jedneho, najdi si aj psychologa , kazdy odbornik Ta nasmeruje a poradi a ked ti nevyhovuje mozes ist dalej.
Ale radit sa na Zdravie.sk je trochu od veci podla mna.

Bruno333

V BA je najlepsi Mudr.Vladimir Zabkay na Poliklinike Tehelna, 4.poschodie, staci len prist, netreba sa objednavat.
Psychologicka je jedna vyborna v Nemocnici na Antolskej, neviem ci tam este robi, starsia pani to bola.
Pri psychologii je dolezite co hladas, ci psychoanalyzu, alebo Kognitivno-behavioralnu terapiu, ale s psychologom si musis hlavne nesadnut a vyskusat viacerych, to za Teba nikto nevyberie...v BA ich je strasne vela , statnych aj nestatnych, drahsich aj tych co su zadarmo...na internete ich mas plno aj s kontaktmi tak skus to obvolat, pripadne vyskusaj jednotlivych, prve sedenie je vzdy zadarmo.

hondacivic

Dobry den,Chcela by som sa opytat,ci okrem liekovej formy liecby psychozy existuje aj nejaka terapia s psychologom.Ja sy myslim,ze ked clovek ma len medikamentoznu liecbu,rychle vysetrenie u psychiatra,potom pride akutny stav,nemam sa na koho obratit.Skratka zaujima ma,ci nie je mozne v tejto modernej dobe ina forma psychoterapie spolu s liekovou liecbou.Ja byvam v Lucenci mam zajtra kontrolu u psychiatra,ale sa citim velmi zle.A lieky uzivam pravidelne.Ked som sa sama pytala do liecebne ,bolo mi povedane,ze to nie je take jednoduche.Tak ked je uz clovek v koncoch,nevie niekto pomoct?Preco?Cakat az sa nieco stane.Mne je jedno kde pojdem na liecenie alebo terapie.Dakujem ,ale mam pocit,ze odpoved bude.Chodte k svojmu psychiatrovi,ale ved chodim.Pekny den.
Tothova Judita