Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia

odpovedam

Nuz, tak som to nespravne pochopila. Dneska som nespala a nemysli mi to. Myslela som, ze ma premyslat nad antikoncepciou v zmysle konkretnej znacky. Tak ja osobne antikoncepciu neodporucam, hoci na cysty mi pomohla. je to fakt na kazdej z nas. Ale na internete nie je problem najst cennik kazdej HAK.

Kvety zla

odpovedam, ved ona nikde netvrdi ze jej povedala lekarka nech si vyberie aku antikoncepciu chce. len jej povedala ze si mysli, ze by jej na cysty pomohla antikoncepcia, lenze kedze na slovensku si musis za antikoncepciu platit dokonca aj ked je predpisana kvoli zdravotnemu problemu, tak si to ma premysliet. a tak si tu zistuje kolko ju to asi bude stat.

odpovedam

Tak ale gynekolog musi zvazit cca 10 kriterii pri predpisovani. To ani nahodou nesmie zhadzovat zodpovednost na teba! Ak mas pod 35, nemala by si uzivat najnizsiu moznu davku hormonov. baby casto robia chybu, ze chcu nizkohormonalne, lebo si myslia, ze je to pre telo znesitelnejsie. Sucasne HAK maju viac menej vsetky nizke davky, no niektore predsa len nizsie a niektore vyssie. Tiez som to brala na cysty, mala som ten yadine. Ale tvoja lekarka to ma zvazit sama. Ty predsa zlozenie tabletiek nepoznas. Ale mesacne stoji HAK od 5-15 € podla druhu.

IIJKLM

No doktorka mi povedala aby som nad nou porozmyslala pretoze je to vraj prevencia proti cystam ktore ja dost casto mam tak kolko ma to priblizne vide.

odpovedam

Poradit? Preco to potrebujes? Uvazujes nad nejakou ci len robis prieskum?
Asi pred 3 rokmi som uzivala Yadine a stala okolo 12 eur na mesiac. Ceny mas rozne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.