Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znechutená ..

Príspevok v téme: Znechutená ..
Maria1478521

Som znechutená z dnešných vztahov . Kam ten svet speje preboha ? Kde je láska ?
Mala som priateľa 2 roky. Rozišli sme sa kvôli tomu, že ma podviedol,že som sa po 2 rokoch dozvedela ako za môj chrbát píše mojim kamarátkam či nepôjdu s nim von..Další chlapec , do ktorého som bola zaľúbená ešte v 8. ročníku a on do mňa ma dnes 18 rokov a mal viac dievcat ako nejaký 40nik ..No najhoršie je , že mi píše ako na mna nevie zabudnut a pritom chodí a bozkáva sa s mojim spolužiačkami. A nakoniec chlapec,ktorý mi bol oporou, keď som sa rozišla s priateľom ,chlapec, o ktorom som si myslela,že je iný mi práve napísal či nepojdem s nim zajtra von lebo ma chuť na sex , ale keď nemám chuť tak von nepôjdeme. Momentálne mám pocit, že nikdy nenajdem osobu , ktora ma bude lubit uprimne, ktorej nepojde len o sex. Neviem ci som naivná ,že v niečom takom verím,ale je mi proste do plaču z toho .

odpoved12345

@woky: ty si pripad :/ ide jej rpedsa o to, ze chce normalny vztah, nie len trtkat ako kralik a preto s nou nikto nema zaobchadzat natolko neuctivon ze si dovoli odmietnut sa s nou stretnut ked nechce sex...woky, kolko mas rokov? 16-18 odhadujem podla "vyzretosti"...cista idiokracia toto

verca-82

njn aj podľa mňa to je na hlavu. Normalni v pohode chalani čo ja poznam su homosexuali škoda :( no a ani sa im nečudujem keď 90% bab su štetky . A zase baby ktoré su také ako ty podla toho čo si sem napisala taky mam názor aj já lenže vecsinou su také baby lesby lebo proste napriklad z kamaratky sa do seba zalubia .. Preco nie ?? Keď si dobre rozumeju a maju sa radi ... inak súhlasím s tvojim nazorom . Ani já neviem co je to s tymi chalanmi já si s nimiw vobec nerozumiem len s kanaradkami

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.