Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne

Príspevok v téme: Akne
Baraa

Ahojte, mam 17 rokov a mam problem s akne. Neviem sa ho zbaviť. Po celej pleti mam drobne vyražky a na niektorych miestach aj zapalene vyražky. Tak isto aj na krku a na chrbte. Používala som už rôzne roztoky, mastičky, brala som antibiotika, tie mi ako jediné ako tak pomohli ale ked som ich vysadila, znovu sa to vrátilo. Chodím aj ku kozmetičke na čistenie, no bolesť je priam neznesitelna a vyražky sa mi vždy zapalia a vyzerá to ešte horšie, ale doktorka mi vraví že je to potrebné. HAK brať nechcem. Pleť si dokladne čistím rano aj večer a používam kvalitnu kozmetiku. Prosím poraďte mi, lebo už som naozaj zufala...dakujem:)

Malvi1111

skus zihlavovy caj aj pit aby ta to precistilo a aj si tvar a dalsie potierat.chvilu to trva nez nieco zbadas ale musis vydrzat a rob to stale a kazdy den pi ten caj mozes aj 3 krat.

dievca 123

tiez som skusala rozne masticky, kremiky od koznej ale nic mi velmi nepomohlo, jedina vec ktora mi fakt pomaha aj ked nie na 100% je opalovanie, alebo v zime solarko :)

ebi777

daj si predpísať roaccutane u kožnej, keby som ešte raz mala 17 tak by som si dala hneď predpísať, a nečakala do 27ky, ostali mi drobné nerovnosti plus moje sebavedomie si musím neustále budovať, lebo sa to odzrkadlilo najmä tam!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne - Fórum - ZDRAVIE.sk