Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 5 problemov!

Príspevok v téme: Mam 5 problemov!
Veronika1234

Ahojte, za posledny pol rok som si na svojom tele nasla viacero veci, ktore niesu normalne. Mam 19 rokov a zijem ako kazda priemerna rodina. Moj problem cislo 1 je nadpriemerne vypadavanie vlasov. Kazdy den mi ich vypadne za chumac. Moj problem cislo 2 je hrcka na bruchu. Znicoho nic sa mi tam zjavila. Nepocitujem ziadnu bolest a je na dotyk citit. Mojim dalsim problemom, cislo 3, su caste zavrate. Pri kazdom vstávaní, ci uz z lahu alebo sedu, sa mi roztoci svet a zatmie pred ocami. Dalsim problemom, cislo 4, je abnormalne mocenie . (Moc mavam niekedy prilis zlty a zapaacha) Niekedy musim ist na toaletu aj 3-4 krat za hodinu. A poslednym problemom, cislo 5, je zvysena tvorba akne a prilis sucha pleť. Nikdy som ani jeden z tychto problemov nemala. Mam strach ze to je nieco vazne. Jedina vada ktoru mam je chudokrvnost. Prosim pomozte mi. Dakujem.

phoe

Za prvé, chod k lekárovi, nech pozrie na tu hrcku, dopln si vitamíny, minerály, veľa pi vodu -koľko pijes ked máš hustý zapachajuci moč? A môžeš mať nejaký zápal v oblickach, nepozorujes aj stratu hmotnosti ? Môže to byť aj cukrovka... Ked máš nízky tlak, skús pit kávu, kúp si zinok na vlasy, a magnezium . Nabehni k lekárovi a všetko mu povedz. Určite tam máš nejaký zápal alebo niečo horšie, aj to akné naznačuje viac škodlivín, si dehydrovana, kedze veľa chodíš na wc, a nadmerné mocenie je hlavný priznak cukrovky. Aj to ze je ti na odpadnutie. Nemas aj neustály pocit smädu ? Sorry za ten chaotický príspevok, písala som čo mi napadlo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam 5 problemov! - Fórum - ZDRAVIE.sk