Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S partnerom mame odlisne ocakavania

Príspevok v téme: S partnerom mame odlisne ocakavania
peciatka5

Trapi ma jedna vec. S partnerom sme iba 4 mesiace spolu a uz to skripe.
On sice nebyva v tom istom meste,ale ma to naozaj kusok,pracuje v tom istom meste ako ja. Ja bmam byt,takze kedykolvek u mna moze prespat,ma u mna aj nejake tie veci na prezlecenie.
Ja preferujem,aby sme spolu travili co najviac casu. OK, nehovorim,ze kazdy,den,aj ked to by sa mi najviac pacilo.Ale aspon kazdy druhy den by som si priala. Zo zaciatku sme spolu byvali castejsie, ale momentalne sme spolu tak 2x za tyzden. Povedal mi,ze vsak nemusime byt kazdy vikend spolu. Co sa tyka sexu,tak je to tak ze 1x za tyzden a ked sa vobec uvidime castejsie,tak mozno aj 2x za tyzden. Ja som zdrava zena,mam svoje potreby, hlavne,ked niekoho milujem. On si mysli,ze spolu travime dostatok casu a ze ja nanho iba tlacim. Nerozumiem mu,pretoze sam navrhol,ze v novom roku sa ku mne nastahuje, co znamena byt spolu kazdy den. Nerozumiem, preco ked v novom roku mozme byt spolu kazdy den a teraz nemozme byt spolu aspon kazdy druhy den? On proste chce mat cas sam pre seba. Pri tom doma nic nerobi,nikam nechodi,nemusi nic vybavovat. Mame teda odlisne pohlady na vztah. Hadame sa stale kvoli tomu a to dost ostro,lebo sme vybusne povahy. Lebo mna trapi,ze ak teraz, na zaciatku vztahu so mnou chce byt len 2x do tyzdna, co to bude o rok? Furt sa vyhovara,ze nechce,aby sme si liezli na nervy a ze sak nemusime byt spolu kazdy vikend a ked teda chceme byt spolu kazdy vikend,ze to uz je az az.
Ja neviem, poradte mi, kolko casu vy travite s partnerom? ..On mi stale tvrdi,jak moc ma lubi. No ja mam z tohto opacny pocit

laurora

Presne ako pise Multilevel, spolocne byvanie je po takomto kratkom vztahu, kde mate ruzove okuliare ta nahorsia vec. Viem, ze ti chyba a ze chces byt s nim co najviac, no v podstate na zaciatku vztahu neide tak celkom o to byt spolu kazdy den, no skor o intenzitu vasich stretnuti. To znamena, nesediet u teba alebo v bare nehadat sa na temu: sme malo spolu, ale spravit si pekny vylet plny zazitkov ( aj ked len 2x do tyzdna)...lebo ked spolu budete par rokov, na tento pekny zaciatok vztahu budete spominat a spominat nato ako sedite u teba a pozerate telku a hadate sa....to asi nebude velmi o com :) Nerob mu vycitky aj ked ta to trapi...skor sa k nemu zacni spravat tak, aby ON chcel s tebou byt a tesil sa na teba. Teraz z tebe citi to napatie, ze ho do niecoho nutis, ze si sa na ho prilis uplna a zlakne sa. To je prirodzena reakcia chlapa ci zeny. Ja viem o com hovorim, lebo som bola v podobnej situacii, kedy sme na zaciatku vztahu boli spolu malo, mna to trapilo, no bala som sa to dat najavo, bala som sa, ze sa zlakne. Zmenilo sa to po case preto, lebo som mu dala "moznost vybrat si" kde, kedy chce byt a teraz sme spolu uz 4 roky :) a teraz sa ho niekedy nemozem zbavit a jemu sa nechce uz ani bezobna ist vonku :D co niekedy hlavne bezomna chcel ist... Vsetko ma svoj cas ;) Musis si ho v tomto aj trosku rafinovane omotat okolo prsta aby zisil ze ty si pre nho tou najlepsou spolocnickou na travenie volneho casu...(samozrejme, ze kazdy potrebuje cas aj na kamaratov a aj pre seba)a to chce aj cas a spravnu taktiku ;) A vsetci budete spokojni

Maoam

peciatka, to, ako to naozaj je, uvidis az v priebehu istej dlhsej doby (mesiace)

zatial je moznych vysvetleni viacero, od toho, ze mate odlisne potreby a tym padom odlisne naroky a spravanie vo vztahu, skrz to, ze on mal v minulosti negativnu skusenost so zenou-stihackou alebo typom zeny, ktora bola na neho nalepena a neustale si vyzadovala jeho pozornost, takze ak je on od prirody typ introvertneho cloveka, ktory potrebuje vela osobneho priestoru a potrebuje byt casto sam a zazil taku zenu v minulosti, je logicky o to opatrnejsi a chce to vsetko pomalsie a menej intenzivne, ako ty

nevravim, ze ty si stihacka, ale si typ zeny, ktora potrebuje intenzivny kontakt a zrejme by ti viac vyhovoval partner, ktory by ta neustale obliehal a chcel ta vkuse kontaktovat a vidiet (co tiez moze byt inak pekne otravne a nasilne)

mozes si zatial od neho 'vziat priklad' v tom, ze ta svojim spravanim posuva do roviny toho, aby si viac zila svoj zivot a mozno sa viac venovala seba a svojim veciam, hobby atd., mozno ta uci trpezlivosti a tomu, ze si treba nechat viac casu, prave v tejto krasnej faze - ako ti uz ini pisali, uz to p otom nevratis spät, ked na to pojdes zhurta

ak je to ale skutocne ten pripad, ze si nesedite, tak na to tiez beztak po case prides a budes sa moct podla toho zariadit (aj v otazke libida si budes ista az po case)

daj tomu cas, sleduj to, ale zi aj svoj zivot a netlac na neho

ale necakaj veky, proste to par mesiacov sleduj a uvidis, ako sa budes citit, ake to pre teba subjektivne bude, ci ti to bude vyhovovat, alebo vobec, ci z toho bude on upustat a bude toho stale menej a menej, alebo sa karta obrati, ked ty prestanes tlacit - mozno budes prekvapena tym, ze on voci tebe urobi krok smerom k tebe a zacne sa viac snazit

taketo typy hadky a sceny zo strany zien velmi odplasia a je to pre nich negativny zazitok, na ktory reaguju tak, ze sa este viac stiahnu a kedze pocas toho zaziva negativne emocie, vyhyba sa tomu

jankohrasko

na zaciatku vztahu 1x sex do tyzdna je malo co bude neskor 1x za dva tyzdne???ak ma odlisne potreby rozid sa s nim uz v zaklad veciach ste odlisny.skonc snim.alebo mu vysvetli ty viac intimnosti potrebujes.

slnecnica

Pečiatka, ja som s tým mojím cca 3-4 krát do mesiaca, väčšinou cez víkend, aj to nie kazdy. Teraz sme sa nevideli celý mesiac. Bolo by super byť spolu stále, ale obaja máme prácu, koníčky, priateľov...

MultiLevel

peciatka, v zaciatkoch vztahu je to naozaj tak, ze partneri tuzia byt stale spolu. Takze je perfektne vtedy "randit". Chodit vonku, na vylety, na prechadzky....vsetko mozne len nie zacat spolu byvat. Aspon podla mna spolocne byvanie ma prist vtedy ked par uz nema ruzove okuliare a su schopni logickych usudkov :-)
Vies preco ho dusis? Lebo vzniknuty problem nevidite rovnako a ty chces nieco, co on nie...vtedy je to dusenie. Je normalne, ze chces s nim byt co najviac, ale ak to on tak neciti, tak netlac na neho.
Preco nechce byt tak casto s tebou? No je predsa logicke, ze chce cas aj pre seba...i ked tato faza podla mna prichadza vo vztahoch neskor ako po 4 mesiacoch. Daj mu aj tak volnost, lebo ti uleti sam...

phoe

No a teraz si predstav, že sa k tebe nasťahuje, čiže bude mať fulservis, a bude ti vravieť že chce kľud, tak 6x do tyzdna pôjde radšej von, alebo ťa bude ignorovať doma pozeranim tv alebo hraním sa na pc. Trochu odveci, ked sa dvaja ľúbia, nevedia sa jeden druhého nabažiť, ponorka je sice riziko, ale proste ti to nedá, chceš byť s ním / s ňou. Necíti to tak ako ty a myslím že ťa caka veľké sklamanie. Si pre neho len doplnok, niečo na vyplnenie , sprestrenie, on je pre teba viac, a je to pochopiteľne...

peciatka5

slnecnica , ja toho chlapca dusim? a ty sa ako casto vidavas so svojim partnerom? stacilo by ti raz za tyzden? a navyse, na zaciatku vztahu? kedy su tie pocity,hormony najsilnejsie?

winki

ja by som si chlapa do bytu pustila max. po roku chodenia. Ideš na to zhurta. Daj tomu voľný priebeh a užívaj si.

adriiiiii

Ste spolu este velmi kratko chce to cas musite si na seba zvyknut zmeni sa to ak zacnete spolu zit a budete normalne fungovat.Potom budete spolu nonstop mozna sa to vymeni a zacne tebe prekazat byt stale s nim a budes chciet viac volnosti.

slnecnica

Ty nemáš žiadne kamarátky, s ktorými by si šla von, keď nie ste spolu? Žiadne koníčky? Toho chlapca dusíš

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

S partnerom mame odlisne ocakavania - Fórum - ZDRAVIE.sk