S partnerom mame odlisne ocakavania

Príspevok v téme: S partnerom mame odlisne ocakavania
peciatka5

Trapi ma jedna vec. S partnerom sme iba 4 mesiace spolu a uz to skripe.
On sice nebyva v tom istom meste,ale ma to naozaj kusok,pracuje v tom istom meste ako ja. Ja bmam byt,takze kedykolvek u mna moze prespat,ma u mna aj nejake tie veci na prezlecenie.
Ja preferujem,aby sme spolu travili co najviac casu. OK, nehovorim,ze kazdy,den,aj ked to by sa mi najviac pacilo.Ale aspon kazdy druhy den by som si priala. Zo zaciatku sme spolu byvali castejsie, ale momentalne sme spolu tak 2x za tyzden. Povedal mi,ze vsak nemusime byt kazdy vikend spolu. Co sa tyka sexu,tak je to tak ze 1x za tyzden a ked sa vobec uvidime castejsie,tak mozno aj 2x za tyzden. Ja som zdrava zena,mam svoje potreby, hlavne,ked niekoho milujem. On si mysli,ze spolu travime dostatok casu a ze ja nanho iba tlacim. Nerozumiem mu,pretoze sam navrhol,ze v novom roku sa ku mne nastahuje, co znamena byt spolu kazdy den. Nerozumiem, preco ked v novom roku mozme byt spolu kazdy den a teraz nemozme byt spolu aspon kazdy druhy den? On proste chce mat cas sam pre seba. Pri tom doma nic nerobi,nikam nechodi,nemusi nic vybavovat. Mame teda odlisne pohlady na vztah. Hadame sa stale kvoli tomu a to dost ostro,lebo sme vybusne povahy. Lebo mna trapi,ze ak teraz, na zaciatku vztahu so mnou chce byt len 2x do tyzdna, co to bude o rok? Furt sa vyhovara,ze nechce,aby sme si liezli na nervy a ze sak nemusime byt spolu kazdy vikend a ked teda chceme byt spolu kazdy vikend,ze to uz je az az.
Ja neviem, poradte mi, kolko casu vy travite s partnerom? ..On mi stale tvrdi,jak moc ma lubi. No ja mam z tohto opacny pocit

soffa

netlac na pilu lebo ta necha.kazdy potrebuje svoj priestok a u kazdeho je to ine.on mozno potrebuje viac toho casu pre seba.je len na tebe ci sa prisposobis alebo nie.

Fleur-de-lis

mne osobne sa to zdá trochu vtipné. Jeden by si mohol myslieť, že to nechce urýchliť, že sa mu zdá, že 4 mesiace ešte dlho neni, a na druhej strane sa plánuje k tebe nasťahovať.
Po pol roku keď jeden nevie na čom je spolu bývať, podľa mňa osobne váš vzťah len skomplikuje. Ak vám to nebude klapať, ty budeš ešte viac zranená než keby ste na to prišli ešte počas terajšieho stretávania. Snáď si si to všetko aspoň zvážila. Dnes majú vzťahy super rýchlosť, a presne tak dlho aj vydržia. No čo už.
Mne osobne by to bolo tiež málo.
Ale čo je to za prístup, že aby ste si neliezli na nervy??? No neviem, buď je veľmi veľmi samostatná povaha a možné že aj egoistická, alebo to čo k tebe cíti nie je nič iné než hormóny a to myslí tým keď povie, že ťa miluje. Ja osobne to láskou nenazývam.
Ale ty ho poznáš, my tu na fóre môžme len hádať...

vebe

Nehnevaj sa ale mne to pride ze prilis tlacis na pilu. 4 mesiace nie je prilis vela a uz mu nedas dychat. Najprv je predsa faza tzv chodenia spolu, ked sa ludia viac menej zoznamuju, objavuju sa. Vtedy su zalubeni a zazivaju snad najintenzivnejsie pocity. Nemusis vsetko stihnut hned za 4 mesiace, daj trochu volnejsie tempo, nedaj sa ochudobnit o to caro, ktore prave tato faza obnasa, k tomu patri aj to ze ho nevidis kazdy den, ze s nim nebyvas a citis ako ti busi srdce, ze sa na neho tesis. Ked chces ist na to prilis rychlo, toto sa strati a uz to nebudes vediet vratit. Byvanie spolu povazujem az za dalsiu fazu, kedy prichadzaju otazky varenia, penazi, spolocneho riesenia problemov a to uz obnasa aj riziko nedorozumeni a konfliktov. To vo faze chodenia este nemas, tak spomal a daj si viac casu. Chodte von, na romanticke vylety a tak.

radada

Ja som s manzelkou spolu vyse 20 rokov a za cely ten cas sme boli odluceni tak 1 mesiac, ked to cele zratam. Mne by velmi chybala aj ja jej, ak by sme neboli kazdy den spolu. Mala by si si najst podobnu povahu v muzskom prevedeni, ako si ty, a on tiez svoj protipol v zene, ktora chce viacej nezavislosti, inak budete trpiet...

Hrac

priemerne tak 2x do tyzdna, niekedy raz, niekedy 3x, mame to pomalym krokom 30minut od seba :-D ale treba si spravit cas sam na seba a je fakt, ze sme spolu len pol roka a netreba to prehanat... ked sa zacne byvat spolu bude problem najst si jeden volny den pre seba, tak kam sa ponahlat :-) uz aj ty vydrz 2 mesiace a uvidis ako to bude ked budete byvat spolu