Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod a trápenie

Príspevok v téme: Rozchod a trápenie
janci1

Ahojte všetci. Mám 20 rokov. popíšem vám moju situáciu a dufam že mi pomôžete. Mal som frajerku 9 mesiacov . Rozišli sme sa. Po 3 mesiacoch sa stále trápim a stále na nu myslím. Viem že som hlúpy ale neviem sa pohnuť ďalej. Bývala bola velmi atraktívna, velmi cielavedomá ,a myslím si že ju bavilo flirtovanie ale napriek tomu som bol stím zmierený a nevadili mi jej nedostatky. Človek ju lúbil ako mohol zniesol by jej aj modré z neba. Ale asi pre dobrotu na žobrotu som v skutočnosti nevidel čo je zač. Za chrbtom si hladala iných a tak sa aj stalo. Nespravila to prvý krat že ked už niekoho mala tak ho vystriedala. Nemožem povedať zatial nemala vela vzťahov ale bere to ako keby to bolo normálne niekoho odkopnuť.. Po rozhode hned do mesiaca si našla druhého a je sním vo vzťahu. Je to normálne ? Má vobec svedomie ? Ale moja otázka znie či sa raz takáto osoba zmení ? Čo vy nato ? Je mi to luto že som ju nezmenil.. Neviem to pochopiť či jej ide o užívanie si života a striedanie partnerov alebo to všetko hrá . Rýchle zalubenie rýchle ukončenie... čo si myslite o takejto osobe. človeka ktorý ju miluje si neváži a mňa to dosť bolí

Alik4567899

Ahoj. No asi si chce uzivat a dava prednost zabave...ale nezazlievaj jej, keby ta skutocne lubila nespravila to. Ja som bola taka ista ked som bola mladsia...teraz mam 23 a nasla som niekoho koho skutocne lubim a neurobila by som nic zle...ale pred tym to bolo trosku ine...pokial ma tahalo inde a nie ku svojmu partnerovi...bolo to len docasne...asi tak to viem vysvetlit...a ano dotycna osoba sa da zmenit, samozrejme! Pride to vekom. A ak nezanevres, hovori sa ze laska sa moze vratit. Tak ak ti za to stoji tak bojuj a ukaz jej s kym by mala byt :)

phoe

Tak potom ťa podvadzala. No niektore sú také, len neviem načo si ich muži vyberajú, ked na nich vidia, že nie sú pre ne najdôležitejší.

IgorDS

kamarát, viem že sa to bude čítať ťažko, ale buď rád že si sa jej zbavil. Ak toto naozaj robila poza tvoj chrbát, nezaslúži si tvoju lásku, tvoju pozornosť. Tak či tak by si ju nezmenil a ani by nemalo zmysel sa pokúšať. Nájdi si radšej nejaké milé a skromné dievča a dám ti dobrú radu- nech nie je u teba atraktivita vždy na prvom mieste v priečke.

janci1

Nikdy by som jej nič zlé neprial. Ale viem že nespôsobila len mne velmi podobnú bolesť ale aj inému človeku. Dufam že v živote nič nie je zadarmo a pocíti aké to je ked to bolí.

janci1

hej hej , dakujem za rady. človek to vie všetko pochopiť a samozrejme nikoho nesúdi.. Len sa človeku ťažšie posúva ďalej a mrzí ho to že ten druhý len oprášil kolená a jede dál.. Tiež by som bol taká povaha :)

doubledog

hej, je to normalne, mladi ludia to robievaju bezne.
v takom veku sa len hladaju a vztahy beru viac lahkovazne.
samozrejme nie vsetci.
a presne ako vravis, za dobrotu na zobrotu.
modre z neba znasaj a k zene bud dobry, ked budes mat 40, vtedy to oceni.
mlade pipky potrebuju nieco uplne ine ako chalana-dobraka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod a trápenie - Fórum - ZDRAVIE.sk