Nezamestnaná - cítim sa mizerne

Príspevok v téme: Nezamestnaná - cítim sa mizerne
zúfaláosôbka

Zdravím Vás

Pred dvoma rokmi som sa zamestnala v jednej nemenovanej firme, z ktorej ma po dvoch rokoch prepustili, pretože aj keď som bola zamestnaná na dobu neurčitú, a kolegyňa z materskej sa vrátila, radšej nechala ju, pretože má väčšiu prax a hlavne dve deti...ale to že ja mám tiež výdavky na bývanie, to ju netrápi...som z jednej strany rada, že som tam už neni, pretože som denno denne zažívala mobbing a bossing, no po dvoch mesiacoch stále nič, žiadna práca...zovšadiaľ mi príde len: prepáčte, vzali sme niekoho iného...napíšu mi to aj keď som bola na pohovore a aj keď som na danom pohovore nebola...ubíja ma to a veľmi...viem, že nie som sama, ktorá sa s týmto pasuje, no prekazilo to moje životné plány a namiesto toho, aby som sa posúvala dopredu, tak sa posúvam späť...:( a akokoľvek sa snažím, tak to nemá zmysel...a hlavne si všímam tú diskrimináciu ľudí...vyberajú si vás podľa toho, ako vyzeráte a hlavne koľko máte kíl a nie podľa toho, čo máte v hlave...a to ma štve najviac...som človek pracovitý a nie som rada odkázaná na druhých, no prácu si nedokážem beztak nájsť...neviem, či si daný ľudia, u ktorých som bola na pohovoroch pýtali referencie z predchádzajúcej práce, no keď áno, tak to potom nemá dvojnásobný zmysel, pretože keď mi škodili vo firme, budú mi škodiť týmto spôsobom naďalej, keď im zavolajú...kto vie, čo im všetko natárajú a mne sa potom práca neujde...možno sú to len moje domnienky, ale tak či onak, mrzí ma, že je mnoho ľudí bez práce, sú na tom oveľa horšie ako ja, a nikto s tým nič nerobí...

Ďakujem za prečítanie si tohto článku a jeho komentovanie, pretože sú to moje pocity a viem, že je mnoho ľudí, čo má s týmto skúsenosti a cíti sa podobne, ba ešte horšie...