Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Túží po mne. Ale nemôžeme

Príspevok v téme: Túží po mne. Ale nemôžeme
kopor

Tak začnem takto.Poznám sa sňou 2 roky.V prvom roku to bolo už vidiet na nás že sa máme velmi radi,no mala aj má priateľa.A už vtedy som jej písal ako ju velmi lubim milujem atd,no od nej to nebolo take opätovné ako teraz.Tak som si vtedy zrusil ucet na fb,uplne som ju ignoroval vsade,nepozeral sa na nu,len aby som zabudol.A podarilo sa az doteraz.Cca pred 4 týždnami mi napísala sms ci sa stále hnevam.Napísal som jej ze nie atdd,a tak sme si zacali smskovat,písať si,denne si volať HODINY.Velke účty za paušal to vam poviem:-D.No a píšeme si ako sa strašne chceme spolu milovať,ako chceme spolu strašne byť,ako to robiť,no je to niečo prekrasne ked to čítam(e) tak sme cely zvrušený,myslim si že to nieje normálne čo k sebe cítime,aj skrz toho že má ona priatela.Viem , že som aj ja hlupák,že mu toto robím,ale ja ju nesmierne milujem,po tom všetko.Nechcem sa jej spýtať,prečo sa snim nerozíde ked viem,že sa sním nerozíde.Ide aj podla mna skrz toho,že oni su už spolu 3 roky,a rodina už pozná atd.Som od nej mladší o 2 roky.Neviem,necitim to už že ma ma ako "nahrad" že ma namotava.Aj mi to povedala viackrát a verím jej.Že ked sa spoluju miluju vidi mna,chce si to so mnou predstavit,travit so mnou cele dni.Dakujem za vašu ochotu si to prečítat.Len hádam,nech to teraz nečítaš,aj hey,nie som to ja..lebo pozná z mojej rozpravačky tuto stranku:-))

eddings

Sasa co to meles? Ak ju niekto odsudzuje, tak preto, lebo ona je vo vztahu a popro tom namotava ineho. Ak sa ti to zda normalne tak si podobna mrcha. A ze na to treba dvoch? Preco by sme mali odsudzovat jeho?? Zato, ze je slobodny, bez vztahu, a zamiloval sa? On nikoho nepodvadza, nerobi nic zle.
Btw. ona mu napisala prva, on ju predtym ignoroval.

sašaaaa

Prečo všetci odsudzujete tú babu? ako on za to nemôže, že jej na to odpisuje a že jej píše? lebo pochybujem o tom, že mu píše iba ona...vždy za všetko môžu dvaja a sme len ľudia...skôr ako niekoho odsúdite aby sa to nestalo aj vám...ja som si tiež myslela, že sa mi to nikdy nemôže stať a stalo sa...aj keď si miliónkrát bude hovoriť, že to nie je správne a atď...ale pokiaľ k nej niečo cíti tak sa bude z toho veľmi dlho dostávať...city len tak neoklameš a ľudská príťažlivosť vie byť veľmi silná...

Agnes998

Ja myslim ze dievca vie moc dobre co chce. Chce svojho priatela a k tomu sa pohravat s tymto. Paci sa jej byt zboznovana niekolkymi muzmi, dviha jej to ego. Asi je velmi pekna ked je tak ziadana a to jej robi dobre a vyuziva to. Keby chcela od priatela odist, uz davno to urobi, ale evidentne jej ten vztah vyhovuje.

poppy33

Zazivala som nieco podobne a jedine co ti ktomu poviem je to ze nejdem odsudzovat ani teba ani ju. Ale dievca by si malo uvedomit co chce. Musis jej povedat ze aj ked ju sice lubis tak si musi vybrat pretoze takto to nieje spravne voci tebe ani jej priatelovi. A ked zacne s omackami a niak sa nevijadri kasli nanu pretoze tym ti da najavo ze jej len lichoti to ze ju chce este jeden chlap a je to len motanica voci tebe.

oči1975a1987

kopor:pozri to čo robí tvoja tajná láska nieje vôbec dobré, ale tak ako Ti písala poradkyňa, ja som tiež zažila a v podstate zažívam podobnú situáciu mám tiež dlhoročný vzťah a zalubila som sa do niekoho iného, najprv to bolo len o pohladoch,neskôr o smskách a potom sme ss začali stretávať a pobozkali sme sa, tá príťažlivosť je neuveriteľná viem že ho lúbim len niekdy aj tie existujúce vzťahy sú komplikované aj ked si niekto bude myslieť že som tiež nevyzretá a že som nejaká lahka alebo čo niesom, pretože ma to celé trápi aj voči môjmu dlhoročnému aj voči tomu ktorého lúbim aj ked si on asi mylsí že ho ťahám za nos nieje to tak skutočne ho veľmi veľmi lúbim no niekedy sa životné situácie komplikujú tak že to nieje lahké,takže nemusí to zakonite znamenať že ťa nelúbi..toľko môj názor

eddings

dievca sa vo vztahu nudi, tak miesto toho, aby problem riesilo s priatelom, spestruje si ho namotavanim zamilovaneho chudaka chalana...vy zenske dokazete obcas byt naozaj krute

A k autorovi - keby si ju tak vzrusoval a keby ta tak velmi chcela, tak ma milion moznosti ako to zrealizovat. Ale jej staci takto sa "privzrusovat" k vztahu ktory ma. Veril by som jej to tak na 10% :)

Bajaja525

vies agnes poblaznenost robi s ludmi divy, ja to uplne chapem, poblaznit sa da lahko hlavne v dlhorocnom vztahu a priznajme si ze poblazneny clovek robi nelogicke a neuvazene veci.
je na kazdom ako sa pozdrzi alebo ako bude riesit situaciu, v tychto pripadoch sa tazko radi

Agnes998

Niektori chlapi su nenarocni, k uspokojeniu im staci, ze dievca ktore miluju na nich mysli ked lezi pod inym chlapom

poradkyna

a tiez som to aj ukoncila a zase sa to vratilo chcem tym povedat ze to sa moze stat kazdemu ze citi obrovsku pritazlivost k niekomu inemu a pritom moze mat dobry vztah len v sexualnej oblasti to nie je uplne to uz je na kazdom co si vyberie len je to fakt tazka situacia asi je najlepsie skoncit to hned na zaciatku ale myslim ze ta tvoja ked nie je este vydata by si to mala dobre rozmysliet lebo to nezvladne a rozhodnut sa pokial nie je neskoro a nestrati oboch

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Túží po mne. Ale nemôžeme - Fórum - ZDRAVIE.sk