Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vegani - ako ziskat proteiny zo stravy + strava

Dexter2016

Pokiaľ potrebuješ nejaké proteiny zo stravy a si vegán tak ti doporučujem BIO protiny bez živošíčnych bielkovín, alebo si pozri nejaké BIO doplnky výživy na www.pilulka.sk a mám pre teba aj tip na zľavy www.kuponyzdarma.sk.

0vecka

sissiny ono neni az taky Problem dostat bielkoviny napr taka chlorella ich ma celkom dost... skor by som povedal ze je Problem s aminokyselinovym spektrom teda v mese mas ine aminokyseliny

pepika

prirodny protein napr, ja uzivam Plantforce Synergy Protein, je to ryzovy bez lepku a laktozy nezatazuje zaludok, kupujem si to u vitarian.sk

Zuzi H.

Ahojte. Mohli by ste mi prosím vyplniť dotazník. Je to k mojej stredoškolskej odbornej činnosti. Téma TOFU . Vopred Vám ďakujem. Keby ste to mohli ďalej rozposlať. docs.google.com

RNG

MatoK nedavas sem prave najlacnejsie znacky. Pozri na iherb.com pod proteins a najdes tam rozne za zlomok tej ceny, napr hrachovy, konopny a podobne.Alebo Swansonvitamins.com, alebo puritan.com a ine.

RNG

sweater, ja som svojho casu bo;l tiez vyskumnik, a viem ako sa da dospet k roznym zelanym vysledkom, ktore vobec nemusia hovorit pravdu asle to, co si skupiny, pre ktore sa tro hodi zelaju. Takze v ziadnom pripade ziadne vyskumy neberiem za 100% fakty, len ked sa nieco z roznych nezavislych zdrojov a pomerne reputabilnych dosial opakuje znova a znova, tak tomu dam aspon tych 90% dovery a uvediem to aj sem.

Samozrejme "informacie" od vyrobcov a distributorov doplnkov nikdy neuvadzam, ti su prilisne nespolahlivi a zavisli na predaji a spravidla si to priaznivo prifarbia prinajmensom az dokonca drzo klamu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vegani - ako ziskat proteiny zo stravy + strava - Fórum - ZDRAVIE.sk